reklama

Bicykel Olpran Concorde 11 000,-Sk

Výbava Deore, bežná cena 19 000,-Sk.
Predávajú ich v supermarketoch.Fakt neviem ale za také peniaze (pôvodná cena)by už aj rám mal niečo vydržať.Chcem sa preto spýtať či má niekto s týmto b. skúsenosti poprípade spomenul prednosti a nevýhody.
Ďakujem za každú reakciu

[ Zpět ]
Datum: 20.08.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Do)
  • Re: Bicykel Olpran Concorde 11 000,-Sk

Skoro se mě tomu nechce věřit,kupoval jsem ho před 2 lety za 19.000 českých a dva roky slouží úplně v pohodě.Určitě ho zlevnili protože se už jako model nevyrábí a chtějí si "vičistit" sklady.Možná jsou slabší dráty,pár jsem jich už musel měnit,ale to asi souvisí s tím že vážím skoro sto kilo a ještě jezdíme v létě na vandry,předloni Jeseníky včetně Pradědu a letos Beskydy i s Lysou Horou + vždy dojezd do Brna což je asi záhul.Vybavení je z vetšiny Shimano Deore-střed za slušnou cenu bez zbytečných inovací,jen bacha na seřízení,chce to dobrýho mechanika nebo šikovný ruce.Rám je super a celkově se s tim jezdí příjemně,přes řidítka jsem šel zatím jen jednou a to z vlastní blbosti.Není to "high end"ale dobrý kolo a za ty peníze bych to určite bral.Doufám že jsem ti aspon trochu pomohl a přeju hodně spokojených kilometrů.Martin

[ Zpět ]
    Datum: 13.11.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin S (msedla@volny,cz))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak beru zpět,ted jsem koukl na katalog Triangl,a tam je sice concorde ale ma označení K4concorde a je to úplně s jiným rámem a místo deore je tam alivio,o kolečko mín-jen 24 převodů a přední vidlici Suntour-tak to odpovídá ceně,není concorde jako concorde!Asi něco jako opravdový Britsko-francouzský Aerospatiale Concorde a Sověti a jejich kopie-TU 144.Tak bys dopadl pěkně na šnupák,koukni radši na Dema,řekl bych že tam mají za takovou cenu i lepší kola.Zdar

[ Zpět ]
    Datum: 13.11.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin S (msedla@volny,cz))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

kdo ti zajistí zpětný servis?Olpran přešel na řetězce,kde se dává přednost kvantitě a ne kvalitě.
    Kolo je jednoduché složit,koupit rám a naházet shimano na něj.ale musi to být vše adekvátní,sehrane!jsou věci co laici nevidí,zeptej se po krámech jaké jsou pak problémy s těmito značkami,Už jsem viděl i zmršené rámy,kdy při špatných sklonech trubek rámu byly nedodržené třeba radijusy převodníku vůči přesmyku a tam ti nepomuže ani XTR.A co taková měkost rámu po 2letech...,kolo do 4000kč klidně,ale tohle?já bych tam nekoupil už nic!jo,ale hraje tam cena,to už je na tobě:)

[ Zpět ]
    Datum: 18.11.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (petr)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: KAMARÁDA/PŘÍTELE

20.10.2019
KAMARÁDA 60 + EL.KOLO,PROCHÁZKY,VÝLETY,TURISTIKU,POBYTY,A JINÉ.... Z VINOŘE A BL.OKOLÍ POHODOVÉHO PÁNA BEZ…

Hledám: I need my own man

Hledám: I need my own man
19.10.2019
I am generally try to live a somewhere healthy lifestyle, exercising and some sort of jogging, 3-4 days a week and…

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
17.10.2019
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

288 cyklistů (13 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019