reklama

Řetěz

jaký a kde koupit řetěz na Maxika? a pokud ne original tak z kolika článků ho mám složit? (mám Maxe a šlapací střed na doraz zasunutej...) Díky

[ Zpět ]
Datum: 11.05.2006
Autor: Melkor
  • Re: Řetěz

         

    osobně preferuji 3 kusy obyčejnýho Sramu nebo Shimana (podle pastorků 7,8,9), někde na e shopu podle momentální ceny

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mise)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Řetěz

         

    Jestli si dobře vykládám dotaz, pak ti jde o několik věcí. 1/ Kup si řetěz podle toho, kolikastupňovovu máš kazetu. Jde o šířku řetězu. 2/ Řetězy se prodávají s různými počty článků a zpravidla se při montáži zkracují tak, aby při zařazeném největším převodníku a nejmenším pastorku byla spojnice středů kladek vodítka přehazovačky kolmo k zemi. 3/ Pokud máš komponenty SRAM, kup si řetěz SRAM, pokud Shimano..., ale je to vcelku jedno. Ale co s tím má dělat na doraz zasunutej šlapací střed, to nevím. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Řetěz

         

    Jsem to ale vůl, vždyt ty mluvíš o ležáku. Teď mi to došlo. :-(((

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Řetěz

         

    Cece, vam by ho meli prodavat na metry a rolovat na buben....

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Řetěz

         

    Ahoj, ja som kúpil najlacnejší aký mali v obchode: 5*SHIMANO HG53.Týchto 5 som rozdelil na polovicu, takže 2,5*klasika + nejaká tá rýchlospojka SRAM.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2006
    Autor: tomala4
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Řetěz

         

    Já obvykle koupím tři kusy, o kousek víc než polovina jednoho mi zbyde, to schovám a příště kupuju jen dva, ale musí být stejnýho typu. Pokud ti to finance dovolí, je možná jednodušší metoda jak psal tomala4, koupit jich pět a dát to na půl.
    Já řetězy zásadně nýtuju, spojkám nevěřím, ale možná jsem zbytečně paranoidní. Nejsem si jistí ohledně kombinace SRAM spojky se Shimano řetězem, ale nejspíš to funguje.
    Já mám v oblibě SRAM PC48 (na osmikolečko) ale posledně ho neměli tak jsem koupil jakýsi shimano. Obecně kupuju dražší řetěz než používá Azub (tuším KMC Z 51), ten od Azubu už jsem prudkým šlápnutím do pedálů přetrhnul. Pokud nemáš spdčka a nejseš takovej magor na rychlou jízdu do kopce jak já, tak kup jakkoliv levnej řetěz.
    Podstatný údaj, co jsem měl asi dát na začátek, je ten, že budeš potřebovat asi tak 2,3 normálního řetězu. Dva stačit nebudou a ze tří kus zbyde.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2006
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

210 cyklistů (10 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024