reklama

Author Basic ASL

Máte někdo zkušenost s tímto kolem? Chci ho pořídit přítelkyni na občasné výlety do přírody (tak do 50 km jednou týdně). Díky, Luboš

[ Zpět ]
Datum: 10.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboshak (lubinek@email.xx))
  • Re: Author Basic ASL

Mam ho jako druhe kolo na cestovani (jezdim s nim na tezko)....Uz nekdo tu nedavno psal..."za malo penez hodne muziky". A ja to potvrzuji...je na nej spoleh. Jen ta vidle je mekci (vymenil jsem ji za pevnou), ale myslim, ze pro zenske pohlavi bude dostacujici...

[ Zpět ]
    Autor: Michal
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jedna má kamarádka na tomhle kole jezdí a pochvaluje si ho :-).

[ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Popravdě už jsme ho koupili (za 8100), takže můj dotaz je tak trochu forma masochismu (kdyby se tu objevily negativní reakce). Ale zatím to vypadá, že to bude OK :-)

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboshak (lubinek@email.xx))

Dobre jste koupili!

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)

Taky si myslím. :')

[ Zpět ]
        Autor: žofka

Ja uz na nem jezdim od lonska a nemuzu si ho vynachvalit. Proste no problem.

[ Zpět ]
    Datum: 21.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jeje)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Holku s vášní pro cykloturistiku

dnes
Ahoj, pokud ráda jezdíš na kole (bike, nebo silnička) a ještě radši bys jezdila s někým, budu rád za odpověď. Tvůj…

Hledám: Parťačku na bike či skály

Hledám: Parťačku na bike či skály
18.08.2018
Nabízím spolujízdu krajinou, cestou i úplně mimo, hlavně sdílet zážitky a pohodu...

Hledám: ženu 50+

17.08.2018
Hledám ženu 50+,nekuřačku,která by se mnou chtěla trávit svůj volný čas.Jsem z okresu Příbram,58,štíhlý,nekuřák…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (16 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018