reklama
Země: Izrael Izrael

Izrael na týden se stanem natěžko 2017

Abych tu neplevelil Marinovo Izraelsky temata, tak plesknu sem do novyho.

Akce mega zdarila. Pocasi fanfanrovy. Jedna pidi prehancicka v Jeruzaleme.

Bajkovani v Negevu bych si asi nekdy v budoucnu rad vyzkousel na celý tyden. Jediny problem je, ze je to tam slozitejsi se zasobovanim. Nikde nic a nikdo :) A vody spotreba je zvetsena.
Co jsem ale hodne ocenil, byly bezdusaky. Po te pousti jsem v jedne chvili objevil v prednim plasti snad 10 trnu. 6 z toho, bylo skrz. Tu dusi bych lepit nechtel.

Fotky zde. Vim vim, je jich moc, ale je to takovej pribeh proste. Mely by tam byt i data o case a pozici, kdyz vas to bude zajimat detailneji.

Rozpocet byl 2500 letenka a utratil jsem tam cca 500 ILS, coz je cca 3000 kacek.

Fotky zde:
https://photos.app.goo.gl/t4iJpXK4P4dvvqTC3

Jo, a Marinuv Favorit uz na Masade neprekvapive neodpociva :)
https://photos.app.goo.gl/B5iJyPhlspwBA1HJ2

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.12.2017
Autor: Meduza
  • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

         

    Pěkný, kolik km si najel?

    Jak jsi řešil převoz kola zpět domů?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2017
    Autor: NejedeMiTo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

         

    Krásná práce :-)
    Nebyly námitky pro focení u zdi nářků? A jarmulka sluší :-)
    Docela mě zaujala kojící Marie, to jsem snad ještě nikde neviděl.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

           

      Neee, zidi uplne v pohode. Jediny problem delali muslimaci k te jejich mesite co stoji na zdi narku. Nejdrive me vyprudili, ze nesmim mit hole nohy a ze pry mi u vedlejsiho vstupu pomuzou. Vubec nevadilo, ze jsem kolem ty pitomy mesity musel v tech kratasech projit. A kdyz tam prijdu, tak mi tam narvali nejakou silonovou sukni (na fotce). Blahove jsem si myslel, ze to je sluzba navstevnikum v nesnazich. Ale borec na me vybafl v prepoctu neco jako 150 kc. Tak jsem mu rekl, ze si nehodlam koupit celej jeho stanek a narval jsem si holy nohy do fleesky co jsem mel na ramenou. Jenze v te chvili zacali prudit na moje bajkersky tricko. Tak jsem mu rekl, ze to znamena, ze kolo je moje habiiiibi. No a ajabac ukazal na druhou cast obrazku, nacez jsem mu rekl ze von ma urco taky pussy rad (myslic si neco vo kozich pussynach). Taaakze si jako mysleli, ze na me vyzrali, jenze ja jsem si to tricko otocil naruby a meli po ftakach. Popravde stejnak se dovnitr mesity nesmelo, takze to zase takovy wow nebylo.

      Jinak ujeto cca 600 km, z toho slaba tretina offroad. Ale ta stala za to. Zbytek silnice.
      Krabku na kolo mi schovali na letisti, takze jsem tam kolo zasejc pekne naskladal, zaleptal paskou a sel check inu... Nooo a na security mi tu krabku a veskery obsah zase do mrte rozebrali, vcetne sbaleneho stanu, karimatky a spacaku a wonuchavali mi to na nitraty. Fakt me tam zasekli s moji kolokrabkou na skoro pul hodky.

      Kojici Marie zde:
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Mléčná_jeskyně

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.12.2017
      Autor: Meduza
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

             

        To byla kontrola docela rychla, me sacovali batoh dve hodiny, malem jsem nestihnul letadlo....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2017
        Autor: NejedeMiTo
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

         

    No ty si teda ďábel :o)))
    Fotky si dám k ranní kávě. Už se těším.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

           

      V tom případě si uvař pořádný kotel kávy :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.12.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

         

    Dobrá práce, gratuluji. Z fotek úplně cítím tu atmosféru.

    Letos si dám Izrael ještě jednou, do třetice. Letenku do Ovdy už mám dávno, ale zvažoval jsem přejezd do Jordánska. Fotky Meduzy mě ale utvrdily v tom, že lepší bude okruh pouští po jihu Izraele.

    Ta poušť je prostě jedinečná a jet po ní na kole (mimo asfalt) musí být lahůdka.

    Jordánsko by chtělo více času, teď mám jen 8 dnů.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2017
    Autor: Marin7
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

         

    https://www.relive.cc/view/1297311088
    Vizualizace posledniho dratickeho dne :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2017
    Autor: Meduza
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

           

      Ty si ďábel :-))
      Když vidím to bloudění kvůli stanu těsně před odletem, tak já bych ho tam nechal a nějakým zbloudilým pocestným nebo beduínovi bych udělal radost.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2017
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

         

    Krásná akce a určitě i úžasný zážitek.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2017
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Izrael na tyden se stanem natezko 2017

         

    tak to je super! Akorát teda trošku bych se tam bál. Ale mazec

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2017
    Autor: Pavloseck
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024