reklama

problém se SPECIALIZED

Ahoj Všem,
Mám velkou potíž s kolem značky SPECIALIZED ALLEZ Elite, před rokem jsem koupil tuto rok jetou silničku otci, myslel jsem že je konečně po starostech, ale bohužel praskl drát na zadním kole a mimo to že konstrukce výpletu je maximálně nestabilně řešena takže při prasknutí jednoho drátu se kolo ihned vyosí a zablokuje (takže jsem mále pozbyl otce) je tento výplet složen z nějakých nestandardních drátů, tuším typu „Aero“? Potřeboval bych poradit kde tyto dráty seženu, jsem z Havířova a zde mi bylo řečeno že nejsou schopni tyto dráty sehnat. Jsem už znechucen tím že je vůbec možné něco tak idiotského zkonstruovat (tímto zdravím konstruktéry značky SPECIALIZED) otec musel nést kolo pěkných pár kilometrů, protože v běžných servisech tyto komponenty nemají, ani na objednávku!!
Uvítám každou radu děkuji
Dan

[ Zpět ]
Datum: 09.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (DaD ([email protected]))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

392 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024