reklama

Montáž kufru na botu

Ahoj,
koupil jsem si své první nášlapné pedály (typ SPD, neznačkové). Součástí kufrů je kromě jiného také tenký plechový obdélník (3x3,5cm), ve kterém jsou dva podlouhlé otvory (podobné jako otvory v botě). Kam se prosím vás dává tento plech při montáži kufrů na boty?

Díky L@

[ Zpět ]
Datum: 06.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (L@)
  • Re: Montáž kufru na botu

         

    Já tam žádnej takovej nemám. Ani v originálnim pytlíku s dosud nepoužitejma kuframa Shimano. Jestli máš nějaké normální boty připravené pro montáž kufrů, tak to tam asi není nikde potřeba. Snad jestli to není míněno jako podložka pod kufr pro případ, že by kufr byl v botách moc utopenej. Ale to si nedovedu představit, jak by tam kufr držel a neotáčel se. On se přece těma zoubkama zatlačí do podrážky. Myslím, že to tam dávat nemusíš. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Montáž kufru na botu

         

    Tak tyto mám taky a obdélník mám ve vnitřku boty a na něj jsem pak dávala ty brýle s e závitem.Ten obdélník slouží ke korekci umístění kufru v podélném směru boty.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Montáž kufru na botu

         

    to L@: ... domnívám se, že boty i nášlapné pedály, kde plechy byly v balení, máš od zde "proslulého"Llidla, když jsi tam koupil i cyklotacho.....? Jak píše Navara, u některých jiných bot se musí montovat nejdříve brýle se závitem a pro stabilitu a rozložení síly slouží ten plech uvnitř boty. U bot od Lidla je již vše už zabudované, stačí montovat bez toho plechu a brýlí. Plech a ty brýle se závitem ti zůstanou navíc. Přeji hodně příjemných kilometrů a ještě jedna rada, jestliže jsi začátečník, jako já. Nastav si pedále na minimální pevnost a postupně, až si zvykneš, utahuj.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kaja)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Montáž kufru na botu

           

      Nášlapy z prodejny Gem a boty Shimano.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Montáž kufru na botu

             

        Nevies prosim ta kam sa prestahovala ta predajna GEM (Author) z Legerovej ?Teda ak mas na mysli tu prazsku predajnu predajnu ? dik

        [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2006
        Autor: Bobikpp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Montáž kufru na botu

               

          Je mi líto, ale to nevím. Asi před měsícem jsem tam zašla a koukala jsem ,že tam již nejsou. Asi je zlikvidovala ta konkurence přes křižovatku.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.05.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024