reklama

Údržba odpružené vidlice

Mužeze mi napsat vše o údržbě odpružené vidlice? Jak často měnit olej, jestli přes zimu natvrdo nebo naměko atd... díky

[ Zpět ]
Datum: 14.08.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Andy ([email protected]))
  • Výměna oleje.

         

    V příručkách se sice píše o výměně každý rok,nejlépe po jaru,ale to je jen marketinkový tah.Člověk který tomu opravdu rozumí mi poradil že měnit olej stačí po najetí 8 000 km. Samozřejmě musí člověk vzít v potaz v jakém prostředí jezdí.(terén, prach, voda, zima)Pak se najeté Km.automaticky snižují. Ale tohle by Ti měli zodpovědět tam kde jsi kolo koupil. Pokud to nevědí,víš Ty kam již pro kolo nikdy nepůjdeš. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výměna oleje.

           

      Ahoj prosím o radu
      mám vidlici manitu R7,zjistil jsem že při pružení mi v ní vrže.jak to mám napravit.Díky za odpověd

      [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (doly ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výměna oleje.

           

      Proč zrovna 8000km ? Na to jsi přišel jak ?

      [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2009
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výměna oleje.

             

        Jak to, že to ještě nechápeš? Taková trivialita ...
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2009
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výměna oleje.

             

        Tohle je na nobelovku za archeologii :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2009
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výměna oleje.

             

        sorry, úklep o řádek... patří to vejššš :-I

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2009
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

393 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024