reklama

Informační tabule

Drazí cyklisté, měl bych další dotaz. Sledujete nebo spíš čtete si informační cedule na různých trasách? Třeba na Moravských vinných stezkách nebo přímo naučných stezkách???
Jezdíte někam přímo kvůli naučné stezce?
Třeba na Kralovicku otevřeli naučnou stezku věnující se slovanské mytologii, přitáhlo by vás to???

[ Zpět ]
Datum: 03.05.2006
  • Re: Informační tabule

         

    Ale to víš že jo. Já sem děsně zvědavej a každé tahové kulturně-přírodně-informační zpestření vítám. Ale s těma cedulema, musim se přiznat, já si je vždycky vyfotim a přečtu si je doma v počítači. Blbý co?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Informační tabule

           

      Ano, dělám to samé, vyfotím a čtu doma. Často fotím i směrníky.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2006
      Autor: Marco
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Informační tabule

         

    Odpovědi na dotazy
    č.1 Ano.
    č. 2 Ano.
    č. 3 Ani ne, ale jsme rádi, když na nějakou zajímavou narazíme.
    č. 4 Ano. Kde je ta nová naučná stezka? Na Kralovicko často jezdíme.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2006
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Informační tabule

           

      Já jsem to vyčetl na www.rakovniko.info
      Jsou to frajeři, už dávaj i ty waypointy na web.
      Jen jsem to nějak přímo nedokázal najít....
      Ale byl tam nějaký pochod a myslim, že to je kolem Vysoké Libyně a měla by mít 20 km, to je vše, co sem udržel...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Informační tabule

         

    Speciálně kvůli konkrétní naučné stezce nejezdím, když ale na ni narazím, tak si ty cedule čtu.Doufám, že tahle moje nekulturnost Tě neodradí v Tvé činnosti :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Informační tabule

         

    Presne jako Ai.
    Nevyhledavam, ale kdyz najdu, tak rad prectu. Ale nesmi to byt novinovej clanek na nekolik drevenych desek...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Informační tabule

         

    cestou z našeho kravína domů nebo do hospody žádné cedule nejsou

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (krmič)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Informační tabule

         

    Informační tabule na trasách, po kterých jezdím, mi přijdou dost nenápadité až fádní.
    Zvlášť v poslední době se výběr dost zúžil ... Topolánek, Tlustý, Urban , Železný, Zielieniec a další v různých převlecích, ale vždy s úsměvem na rtech, s oprášenými hesly Národní fronty. Už to ani nečtu, prosím, nebijte mně . Dík.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (..)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

205 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024