reklama

Zámek mezi dráty.

Viděl sem zámek na kolo, který se dává u zadní brzdy "V" a potom se do drátů zastrčí ocelová tyčka vyrábí to TRELOCK. máte stím někdo skušenosti. Kdyžtak se podívejte na "www.trelock.com"

[ Zpět ]
Datum: 02.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukyrider (Kill99@seznam.xx))
  • Re: Zámek mezi dráty.

V Holandsku ma takyto zamok dost vela bicyklov, ale kazdy este navyse pouziva velmi hruby zamok, ktorym zamkne ram a predne koleso o nieco velmi pevne. Totiz tento zamok len zamkne zadne koleso, aby sa nedalo otacat, ale neznemozni odniest cely bicykel aj so zamknutym zadnym kolesom. Pouzivaju ho samostatne jedine na vidieku, kde sa bicykle skoro vobec nekradnu.

[ Zpět ]
    Datum: 03.05.2006
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jj to je jasný že si to nebudu zamykat jenom tímhle zámkem.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukyrider (Kill99@seznam.xx))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V Indii se pouziva jen tento typ zamku. Kola (mistni vyroby) se tam taky nekradou ;-)

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LOBO)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu na společnou cestu životem....

Hledám: Ženu na společnou cestu životem....
včera
Po čerstvém rozpadu manželství hledám partnerku na společné vyjížďky, která mi pomůže uzdravit zlomené srdce. Já,…

Hledám: Cyklistku na projíždky

26.05.2018
Ahoj, hledám cyklistku do 38 let na projížďky podél vody nebo třeba i jinam podle dohody. Baví mě jít se po práci…

Hledám: Najdu kamarádku z Ostravy k vyjížďkám na kole?

26.05.2018
Jsem celkem vitální 63letá důchodkyně a hledám kamarádku k občasným vyjížďkám v ostravském okolí, popř. i někam…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

270 cyklistů (14 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018