reklama

Přeprava kola v metru od 1.5.2006

Tady jsem objevil nějakou radostnější novinku...
http://www.praha-mesto.cz/...

[ Zpět ]
Datum: 01.05.2006
Autor: Jarda
  • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

         

    Chtela bych vsem zduraznit, ze toto privilegium je zatim docasne tzn. v testovacim rezimu.
    Udelejme prosim vsechno proto, aby nam zustalo i po ukonceni testovani.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

           

      Otazkou je, jak moc nam pomuze se snazit. Nekolikrat se mi uz stala situace (hlavne se stavala na Smichovskem Nadrazi), ze cekam na metro. Postupne dorazi dalsi kolari. Metro dorazi a vidim, ze je plne a kolem bych zbytecne ohrozoval cestujici. Logicke je, ze se tam nebudu cpat. Jenze kdyz tohle kolisti, kteri dorazili pozdeji, nedodrzi, tak se ma ohleduplnost miji ucinkem. Nehlede na to ze uz nekolikrat se mi stalo, ze kolari co dorazi pozdeji se do vozu zacnou cpat predemnou... takovy bych fakt vrazdil. Bohuzel slusnost v tehlech ohledech jsem potkal malokdy a tak metrem jezdim uz jen v nejnutnejsich pripadech.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2006
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

         

    Správně to patří sem: http://www.nakole.cz/vemeste/diskuze.php3?id=1

    [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

           

      Nojo, chybička se vloudila... Sorry...

      [ Zpět ]
      Datum: 01.05.2006
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

         

    Dobrá zpráva, beru na vědomí:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

         

    Zrovna jsem se chystala také to sem vlepit. Uvidíme, jak to "dráhám" vydrží.
    Jen je trošku úsměvné, že by se na plošině měla převážet JEN 2 kola, tedy 10 kol v soupravě - každý asi víte, kolik kol je vidět v metru v exponovaných dnech - např. v sobotu nebo v neděli po ránu :o)))
    Ale snad nás nezačnou počítat - nedovedu si pak představit ten "boj" o to, kdo se sveze a na koho nezbylo místo :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

           

      Myslim si, ze v exponovanych vikendovych casech se naskytaji i dalsi moznosti rozsireni prepravy. Napriklad by dopravni podnik mohl v techto casech vyhradit primo jeden vuz na konci soupravy jen pro kola :)

      ale na druhou stranu, kdyz uz ma clovek kolo, proc jezdit metrem (chapu to v pripade, kdy se vraci z vyletu a uz dal proste nemuze, ale rano...?)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2006
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

             

        No praveze rano... kdyz nechces dojet do prace zpoceny napriklad.. takhle jsem to resila pres zimu. Rano metrem a odpoledne pekne po vlastni ose.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.05.2006
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

               

          A pokud se to tykalo jen vikendoveho rana, tak spousta lidi jezdi s kolem treba na vlak. Pripadne maji sraz na uplne druhe strane Prahy.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.05.2006
          Autor: wewerka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

                 

            Pro takove pripady, kdy je po ranu potreba vetsi kapacita na prepravu kola by byl prave idealni ten vagon jen pro kola, ale to asi neprojde.

            Ja ale radeji na sraz dorazim po vlastni ose, aspon se hezky zahreju na zacatek, ikdyz posledne cesta z Nusli na Haje po tech hlavnich nebyla zrovna 2x prijemna.

            [ Zpět ]
            Datum: 02.05.2006
            Autor: pb
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přeprava kola v metru od 1.5.2006

               

          To chce premluvit zamestnavalete, ze je potreba sprcha na pracovisti :)

          Zas na druhou stranu, kolik lidi v Praze jezdi v zime na kole do prace proto, aby si mohlo dat cestu domu po vlastni ose? V clanku je ted uvedeno, ze nove mas moznost s kolem jet i ve spicce, ale musis davat pozor. Ale nevidel jsem moc lidi, co by to takhle resili (po pravde zadnyho), ale je taky pravda, ze metrem uz dlouho nejezdim.

          Problem s tim, ze do prace dorazim propoceny jsem resil loni. Kdyz jsem ale vyrazil dostatecne brzo, tak me vnejsi chladnejsi pocasi udrzelo tak, abych moc nesmrdel, ale je taky pravda, ze se obecne moc nepotim. V praci komplet vymenit obleceni a dalo se existovat (sprchu jsem obevil az letos v zime:)).

          [ Zpět ]
          Datum: 02.05.2006
          Autor: pb
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

338 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024