reklama

CYKLOOBCHOD

caute...neviete mi niekto poradit nejaky dobry cyklisticky obchod v praze?????potrebovala by som si kupit nejake nepremokave nohavice na bike:)dakujem

[ Zpět ]
Datum: 01.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucka)
  • Re: CYKLOOBCHOD

Když to dáš vyhledávat určitě něco najdeš, je jich dost. Ale s takovymhle oblečenim....
    No možná Bikeranch na Palackýho náměstí, nebo Cykloexpert na Karlově náměstí. Ještě maj docela dost oblečení U Tyrše v Dejvicích..., Oblečení maj i v Konysportu ve Skořepce...
    Spíš se podívej na net, najdi si tam, co potřebuješ a tam je i seznam prodejců...

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No tak todle je opravdu specifickej materiál, kterej není příliš k sehnání. Nelze to jaxi vyrábět z obyčejnýho šusťáku, protože by ses v tom upekla a taxe to vyrábí z drahých, prodyšných a voduodpudivých materiálů. Naposled to měli v obchůdku s cyklistickejma hadrama na Bělehradský 40 (číslem ulice si nejsem jistej, ale je to pod Delvitou, pod zatáčkou). Stálo to asi trojku ale zas to byla značka Biemme, která dělá fakt kvalitní hadry.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A co takhle www.axonsport.cz? Sidli na Strahove a maji od 8 do 18 (na webu oteviracka neni). Vyber maji vcelku velky.

[ Zpět ]
    Autor: wewerka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ve dvouch se to lépe táhne,ale i slape...

včera
Jsem dost sportovně "potrefená",volejbal,lyze ,brusle,kolo...Tak, kdyby nahodou někdo podobny..

Hledám: Holku s vášní pro cykloturistiku

včera
Ahoj, pokud ráda jezdíš na kole (bike, nebo silnička) a ještě radši bys jezdila s někým, budu rád za odpověď. Tvůj…

Hledám: Parťačku na bike či skály

Hledám: Parťačku na bike či skály
18.08.2018
Nabízím spolujízdu krajinou, cestou i úplně mimo, hlavně sdílet zážitky a pohodu...
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

241 cyklistů (17 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018