reklama

Maroko - poslední dobré rady

Tak hlásím, že zítra touhle dobou už to roluji směr Casablanca.Kolo už je v krabici. Když už jste mne tady do toho nahecovali, tak čekám poslední dobré rady!
Zjistil jsem, že to je daleko náročnější než jsem čekal. Každý den máme ujet 70 km,průměrně. Je to dost do kopce - cestě jsou hned dva Atlasy, horší bude ten Velkej. Takže to je vlastně stená dávka jako bude na bikechllenge. V National Geographic psali o té oblasti co tam jedem moc pěkné věci. Docela pustina. Měli jsme schůzi, jedou tam samí bikeři. Trochu jsem se divil , že s sebou berou "kufry" a tak, ale pak se vše vyjasnilo. jsou to mlaďouši a budou mi ujíždět. Tak jsem si řekl, že musím jet co nejvíc nalehko a zabalil jsem jen půl kila vloček a doufám, že berber bílému záhibovi skývu podá. Koupil jsem si ty srandovní brašničky na kolo a spoustu pitomostí. Třeba vložku do spacáčku. Upozorňuji, že jsem dokonce sehnal sandály s "kuframa"! V Praze.

[ Zpět ]
Datum: 26.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
  • Re: Maroko - poslední dobré rady

         

    Pozor s tou výbavičkou, aby si se z nebe nestal nebiker :o)))
    A dej si zítra jednoho panáka na zdraví i za mě :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maroko - poslední dobré rady

           

      Počkej Ty mne děsíš. Naopak myslím, že výbavu mám bikerskou. Dokonce jsem řešil těžké dilema jestli vzít teplý spacák nebo slabý. Ten slabý je od Colemana a má značku BIKER, tak jsem se pochopitelně rozhodl pro něj. Snad nezmrznu.
      Panáka si s dovolením nedám, ale jako náhražku nabízím, že si ráno v šest koupím ve freeshopu lahev portského, jestli Ti to nevadí:o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Maroko - poslední dobré rady

             

        Jo tak portské to ano - to ti schvaluji. A protože si na tebe zítra ráno vzpomenu, tak tu budu alespoň slintat jak bernardýn :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Maroko - poslední dobré rady

         

    hodne stesti!!!

    min bikovat vice se divat, fotit fotit fotit co se pohne :)

    PS doufam, ze jednou se tam take podivam

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2006
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Maroko - poslední dobré rady

         

    A sérum proti kobřímu jedu vezeš? A bacha na škorpiony! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maroko - poslední dobré rady

           

      Keecáš:o))), tam nejsou, nebo jsou?? Já jedu s cestovkou, podruhé v životě, mě se nemůže nic stát.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Maroko - poslední dobré rady

         

    Radu ti nedam, protoze me nic nenapada...:-) Ale preji prijemnou cestu a spoustu uzasnych zazitku. Myslim, ze Maroko na kole muze byt zajimave....

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Maroko - poslední dobré rady

         

    Tak ať Ti slouží zdraví, kolo i "srandovní" brašničky a přeji hodně silných zážitků. Doufám, že po návratu se zde objeví alespoň stručné zhodnocení akce. Ať máme co závidět. 8-)))))

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2006
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maroko - poslední dobré rady

           

      Ty jo, nedělám tu honičku kvůli závisti, ale abych natrénoval na své první životní závody - bikechallenge koncem července.
      Tím to začalo,. Pak jsem se rozhodl, že na závody natrénuji na Transalpu od 30.6. Ale na něj zase potřebuji natrénovat, tak jedu do Maroka. No a když jsem potřeboval natrénovat na Maroko tak jsem byl v Andalusii.Už teď jsem z toho takovej celej rozdrncanej a to ten kolotoč sotva začal.
      Zítra vstávám ve tři ráno. Tak díky za podporu, jdu na to. Jo ještě chci říci, že pořád sháním spolujezdce a spolujezdkyně na Transalpy od 30.6. a další od 25.8. tak se hlaste na mou adresu. !!!

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Maroko - poslední dobré rady

             

        Na ty Transalpy sháníš mladé, starší nebo ještě více starší spolujezdkyně? V případě Tvých akcí bys to měl upřesňovat :-).
        Jdi na to a užij si to :-).

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Maroko - poslední dobré rady

               

          Na transalpu věk nerozhoduje, tam rozhoduje vůle. Většina zdejších by to určitě zvládla, kdyby chtěli. Takže dostatečné stáří tentokrát není podmínkou, ale je to lepší:o))))

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Maroko - poslední dobré rady

             

        Tu závist jsem nemyslela ve zlém. Spíš v tom smyslu, že většina z nás bude "zařezávat" v pracovním procesu a ty budeš jezdit na kole a sbírat nové zážitky (a trénovat na Transalp atd.) My si dovolenou užijeme jindy.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2006
        Autor: Burajda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

430 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024