reklama

Adventure Koenigstein 2018

Termín: 16.06.2018
Místo: Děčín,

Sezona 2018 se blíží a bude plná závodů a akci na kole ...........
Baví tě jízda na kole tak neseď doma ani vteřinu a přidej se k nám...
Jsi holka nebo kluk je ti dvacet nebo padesát To neřeš :)
V příštím roce jsme připravili několik zajímavých akcí na kole a
tady je jedna z nich . Cyklojízda na…

Datum: 16.11.2017
Autor: dookie
  • Re: ADVENTURE KOENIGSTEIN 2018

         

    http://zdenekmasekofficial.webnode.cz/l/clanek...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2017
    Autor: dookie
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Adventure Koenigstein 2018

         

    Zaujalo mě to "Adventure". Mám tenhle pojem nějak spojený s dobrodružstvím, náročností, odvahou atd.

    A ona to je vyjížďka po placaté asfaltové Labské stezce s vyvezením k pevnosti busem :o)))
    Proč se to tedy raději nejmenuje "Pohodlná nenáročná vyjížďka pro starší a méně pokročilé"?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2017
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Adventure Koenigstein 2018

           

      Můj oblíbený a velmi luxusní kemp v Budyšíně se jmenuje Natur- und AbenteuerCamping Bautzen.
      Přitom jediné dobrodružství je trefit v noci z WC do toho správného stanu.
      Asi to v němčině znamená něco jiného než bychom si mysleli při pouhém překladu.
      A jak je vidět Adventure je na tom podobně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2017
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Adventure Koenigstein 2018

           

      S dobrodružstvím mám spojené slovo "survival".
      Adventure jedině s cestováním. Ale tam jsem asi ovlivněna cestovkou Adventura :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (15 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023