reklama

Adventure Koenigstein 2018

Termín: 16.06.2018
Místo: Děčín,

Sezona 2018 se blíží a bude plná závodů a akci na kole ...........
Baví tě jízda na kole tak neseď doma ani vteřinu a přidej se k nám...
Jsi holka nebo kluk je ti dvacet nebo padesát To neřeš :)
V příštím roce jsme připravili několik zajímavých akcí na kole a
tady je jedna z nich . Cyklojízda na…

Datum: 16.11.2017
Autor: dookie
  • Re: ADVENTURE KOENIGSTEIN 2018

http://zdenekmasekofficial.webnode.cz/l/clanek...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2017
    Autor: dookie
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Adventure Koenigstein 2018

Zaujalo mě to "Adventure". Mám tenhle pojem nějak spojený s dobrodružstvím, náročností, odvahou atd.

A ona to je vyjížďka po placaté asfaltové Labské stezce s vyvezením k pevnosti busem :o)))
    Proč se to tedy raději nejmenuje "Pohodlná nenáročná vyjížďka pro starší a méně pokročilé"?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2017
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Můj oblíbený a velmi luxusní kemp v Budyšíně se jmenuje Natur- und AbenteuerCamping Bautzen.
      Přitom jediné dobrodružství je trefit v noci z WC do toho správného stanu.
      Asi to v němčině znamená něco jiného než bychom si mysleli při pouhém překladu.
      A jak je vidět Adventure je na tom podobně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2017
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

S dobrodružstvím mám spojené slovo "survival".
      Adventure jedině s cestováním. Ale tam jsem asi ovlivněna cestovkou Adventura :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

172 cyklistů (5 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019