reklama

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému zálivu a zpátky, 4 až 5 měsíců na kole. Nedostala jsem neplacené volno, rozhodli jsme se cestu odložit na příští rok a letos vyrazili "jenom" na Balkán, Řecko mělo být otočným bodem. Během…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.11.2017
Autor: pavelv
  • Re: Poslední cesta

         

    Moc smutné čtení. Upřímnou soustrast. Bude to těžké. Snad čas alespoň něco zahojí. Jsem s Vámi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2017
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poslední cesta

         

    "Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné, rozloučil se z Gorolemi...
    „paždziernik dowidzenia"... a usednul natěšený na bicykl. Má mysl je již týdny někde na cestách..."

    Smutná zpráva. Pročítám jeho blogy zde. Zdá se, že uměl žít a uměl se o zážitky podělit. Inspiroval.
    Kéž Vám i celé rodině vzpomínky na něj pomohou překlenout nejhorší období. A kéž Vám navždy ty vzpomínky zůstanou.
    Váš manžel nežil nadarmo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2017
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poslední cesta

           

      Pěkně jsi to napsala.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poslední cesta

           

      Jsem za nás oba neskutečně ráda, že jsme naše plány o cestování realizovali, neodkládali je až na "jednou vyrazíme", moje vzpomínky na Pavla mi nikdo nevezme, jen jednou moje vlastní smrt, ale to už budu s ním. takže mi to bude fuk.
      Smířit se s jeho nečekaným odchodem se nedá, jen ho musím akceptovat a naučit se jít dál bez něj ...chci v našich cestách pokračovat, měli jsme toho ještě tolik naplánováno, takže mám co dělat...
      Nic neodkládejte, vyrazte kamkoliv chcete, udělejte cokoliv plánujete, ať pak nesmutníte, že jste to nerealizovali.
      Děkuji za povzbuzující reakce
      Mila
      (anelim, můj blok nakole.cz zamrzl:-(
      Nepál- tak trochu jiný život)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2017
      Autor: anelim
      Hodnocení: +14 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poslední cesta

             

        Tak to držím palce, abyste tu Persii zrealizovala :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poslední cesta

         

    Až po tomto velmi smutném blogu čtu Vaše zážitky z Nepálu - nádherné čtení! A nádherné fotky!
    Při smutku který zažíváte máte určitě i radost z dětí a krásných vnuček - ať je té radosti víc a víc a život s "mláďaty" alespoň trochu vyváží ztrátu manžela Pavla.
    Iva

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2017
    Autor: 92302
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poslední cesta

           

      Děkuji za milou reakci. Přeji klidný vánoční čas a spoustu příjemných zážitků na cestách.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2017
      Autor: anelim
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

406 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024