reklama

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc", jíž bezesporu tato sadomasochistická akce je. Naštěstí se mi zmíněný článek dostal do ruky až po absolvování mého prvního ročníku. Vše v něm popisované je totiž pravda pravdoucí, ale nejsem…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.11.2017
Autor: Martynka
  • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

         

    Pěkné. Tohle jsem sice nejel a osobně neznám, ale když jsem to četl, tak jako bych to jel taky.
    Ty pocity v průběhu a v závěru znám dost dobře a zvlášť tu přísahu "už nikdy". A pak další den když jsem se probral z kómatu a opět se rozpohyboval, tak jsem zjistil, že to bylo úžasné a další den jsem začal přemýšlet jak to udělat aby to příští rok bylo ještě lepší :-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

         

    Moc pěkné čtení. Jeho výsledkem je, že mi je jasné, že něco takového bych nikdy nedala, ale lituji toho. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2017
    Autor: Aar
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

         

    Moc hezky napsáno. A ta ilustrační fotka nemá chybu: "Ježíšikriste! Kterápak vy jste?"

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2017
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

         

    Pěkné. Velmi pěkné.
    Vzpomněla jsem si, jak jsem se nedávno v bouřce brodila bahnem v poli u Kněževsi a jak jsem si tam o ty klacky v blátě ohnula vodič přesmykače, a jak to tím blátem pořádně nešlo ani tlačit a musela jsem co 50 metrů rukama odbahňovat obě kola. Jo, mé apartní cyklistické rukavičky jsem tam vztekle zahodila. Byly k ničemu.
    Ale je to výzva!
    Líbí se mi, že výzvy přijímáš:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2017
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

         

    No prosím jak si překvapila.
    Reportáž psaná na kole nebyla nic moc, ale tenhle blog se četl moc pěkně a pobavil :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

         

    Nadpis mě nezaujal, ale zvědavá jsem byla. Článek neznám. Nejdříve jsem si přečetla komentáře a ty mě přiměly k přečtení blogu. S komentáři souhlasím.
    To je ale síla. Už jsem s kolem zápasila ledaskde, toto je však extrém. Gratuluji. Jak dopadl 2. ročník?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2017
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

         

    Moc pěkně se to čte. :-) Moje nejbližší setkání s bahnem bylo, když jsem se jednou ve slabé chvilce, cestou na ryby, rozhodl zkrátit si cestu přes strniště, které se na konci proměnilo v oraniště a mi se nechtělo vracet. Máš můj obdiv nejen za to žes takový drsoň ale i za velmi dobře napsaný článek. Děkuji :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

         

    Velmi hezky napsané! :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2017
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

         

    moc hezké, pamatuji si na ten legendární článek, snad nikdy nebylo hezké počasí. obdivuji, že jsi dojela a přežila. bahno nenávidím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2017
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

           

      Bahno taky nemusím, ale myslím, že tak po půl hodině jízdy v dešti a bahně to přestane příliš vadit a když to jede a nejsou technické potíže, tak pak už je to jedno :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2017
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

           

      To na tý fotce, to snad už ani není bahno!!! To je děs běs, něčím podobným jsem nikdy nejel. Smekám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2017
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

             

        Jak sis určitě všiml, tak se tím také jet nedá :-)
        Hádám, že tam asi byl nějaký pokus o projetí bahenní louží, jenže jezdec včas vystoupil a kolo chvíli před focením vylovil :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.11.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

               

          Kam se poděla ta fotka? Už je pryč, nebo ji neumím najít?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.11.2017
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

                 

            No jo, není, asi byla stažená, možná autor fotky měl námitky.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.11.2017
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

                   

              A jejdamane! To mi ani neříkejte! Já myslela, že to byla autentická fotka sejmuta přímo pisatelkou na akci, kterou popisuje.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.11.2017
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

                     

                To si nemyslím, protože ten cyklista měl na sobě chrániče a pochybuju, že by někdo v chráničích jezdil podobné soutěže jako Král Šumavy, i když vyloučit se to nedá :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 10.11.2017
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

                       

                  Foto nebylo od autorky, zdá se, že to někdo chtěl jen víc zdramatizovat. Dá se najít na netu.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 12.11.2017
                  Autor: pgnext
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpomínka na Krále LP 2013

         

    No krásně napsané, Král Šumavy je pro mě srdcová záležitost a už osm let jsem nevynechal. Byl to právě on, který mě přivedl k cyklistice. Jednou jsem okusil a už nešlo přestat. Neuvěřitelně návyková droga. I tenhle ročník si dobře pamatuji, byl to jeden z nejblátivějších, v půlce závodu mi bláto zničilo brzdy a posledních pár km před cílem jsem musel brzdit podrážkami bot, takže pro člověka, co jel poprvé, to musel být opravdu křest ohněm :) Mimochodem o pár hodin později bylo zázemí prakticky pod vodou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2018
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

379 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024