reklama

Koncovka bovdenu silniční kolo

Ahoj, potřeboval bych poradit kde sehnat koncovku bovdenu na starší silniční rám. Viz. foto. Mám tu nějaké podobné na favorita ale sem potřebuji menší průměr.
Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.11.2017
Autor: Dixi
  •      

Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

• Re: Koncovka bovdenu silniční kolo

foto

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nerozumím, ukazuješ matici zadní osy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

...jestli nemyslí to očko na rámu vpravo nad pedálem- to je průchozí. Jestli jde o toto, pak stačí běžný bovden od přehazky s koncovkou ukončit
        před očkem a dál vést jen lanko....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2017
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo...

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na  kolo...
včera
Ahoj, jmenuji se Radek, je mi 26 let, jsem ze Dvora Králové n.L., jsem nezadaný. Rád jezdím na kole. Chtěl bych…

Hledám: Cyklistu

Hledám: Cyklistu
včera
Kamaráda, bez závazků, na kolo, akce jednodenní i za poznáním, příroda, relax, pohoda, povídání.

Hledám: cyklistku 50+

včera
Cyklista 62/182 z Brna hledá cyklistku. Aktivní dovolená ve Středomoří,MENORCA cykloturistika i pěší túry.29…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (19 přihlášených)

Známé i neznámé vrcholy klatovska 3 - Velký Bítov, Sv. Markéta

Psal se konec léta roku dvoutisícího osmnáctého. Konkrétně před-předposlední prázdninový den. Ne že by mě…
JohnyB | 16.03.2019

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3…
cyklo-poustevnik | 08.01.2019