reklama

Kočárek a kolo

Dobrý večer, mám takovou otázku... někomu možná připadne hloupá, chápu, ale! Zajímalo by mě, jestli se dá nějak zkombinovat kočárek a vyjížďka na kole. Do jara budeme mít prcka a velmi rádi jezdíme na výlety. Má někdo zkušenost? Co jsem vyčetl volně na internetu v diskuzích a tak, někdo doporučuje vozíky a tak... Zase, některé sporťáčky, viz třeba zde: https://vas-pomocnik.cz/kocarky/ vypadají, že by to nějak šlo dát do kupy, co myslíte?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.09.2017
Autor: DockyPocky
  • Re: Kočárek a kolo

         

    NApříklad ty můžeš jet na kole na výlet a manželka může s kočárkem do parku. :D
    Alespoň ten reklamní odkaz na to vypadá.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2017
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Kočárek a kolo

           

      A druhy den si to muzou prohodit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2017
      Autor: ronda
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Kočárek a kolo

         

    Hele, zabít dítě, to je průser. Do toho nikdo soudný nepude.

    Tvůj plán je fajn.
    Zabij si ho sama.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2017
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Kočárek a kolo

         

    Stačí děcko hodit na dvoukolak, zaprahnout za kolo a vyrazit. Na co kupovat další krám do baráku, zvlášť od podvodníků?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2017
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kočárek a kolo

         

    To bych určitě nezkoušel. Ani dvoukolákům bych nevěřil. Byl jsem skeptický i vůči dětským sedačkám na kole, jenže jsem se nechal přesvědčit a vyzkoušel je. Na zdraví dítěte mi hodně záleží, tak mi s montáží dost pomohlo https://www.nevix.cz/jak-pripevnit-detskou... za mě je to asi nejbezpečnější zpéůsob ježdění s dítětem

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Kočárek a kolo

           

      Koukám, tyhle stránky jsou nějaký brouk Pytlík, ne?
      Už jsi na ně dával odkaz v diskuzi o elektrokolech i koloběžkách...
      Ne - nekliknu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2017
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Kočárek a kolo

             

        asi se snaží vydělávat na reklamě a moc mu to nejde. příště bude všude cpát návod, jak uvařit pigi čaj :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.10.2017
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kočárek a kolo

               

          Tak jak vařit čaj neradí, ale neviksovej olejíček ti do něj nakapat může. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.01.2018
          Autor: ronda
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kočárek a kolo

           

      Jistě, spící dítě v sedačce, to je rozhodně to nejlepší, co můžeš pro dítě udělat...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Kočárek a kolo

         

    To je hloupost. Kočár a kolo dohromady nedáš. Buďto dítě posadit na kolo, připlatit za vozík (https://www.cyklospeciality.cz/voziky-za-kolo... nebo nechat doma ;)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2018
    Autor: petajansa
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Kočárek a kolo

           

      Cyklospeciality jsou stále nepoužitelné a nepoučené?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2018
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Kočárek a kolo

         

    Nevím no,
    já osobně ty sporťáky teda moc neřadím jako srovantelné s něčím připojitelným za kolo. Možná tomu nerozumím, ale na těch kočárech mi nepříjde nic sportovního a dost mě ta kategorizace pije krev. Ale to není jen ta vaše ropagovaná stránka, ale i např. https://www.arecenze.cz/test-kocarku/ a další no.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2018
    Autor: Sentak
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Kočárek a kolo

           

      To je teda drsný, muset hákovat i v sobotu před Silvestrem...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2018
      Autor: ronda
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Kočárek a kolo

             

        Jsi nějaký rychlejší :-)
        To je to moje načtení stránek v obýváku přes WiFi v rámci šetření dat a čtení v kuchyni bez wifi

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2018
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Kočárek a kolo

               

          Prosím tě, to máš nějakou ekologickou wifi ? Já se připojím po celém baráku a kusu zahrady.

          A nebo v rámci šetření dat sousedova wifina dosáhne jen do tvého obýváku, do kuchyně už ne... ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.12.2018
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Kočárek a kolo

                 

            Máme router v krajní místnosti, barák je na delku, a kuchyň je na opačném konci domu přes 3 zdi. Takže občas signál je a občas ne :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.12.2018
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Kočárek a kolo

                   

              Kdysi jsem četl pro tohle nějaké řešení, nějaká primitivní a technicky brutálně jednoduchá "retranslace" skrz zdi v bytech. Jen si vzpomenout...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.12.2018
              Autor: ronda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Kočárek a kolo

                     

                Kdybych nebyl moc shnily, tak koupím pár metrů kabelu a přesunu router do obýváku nebo na chodbu, ale víš jak :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.12.2018
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Kočárek a kolo

                       

                  Vdova by to nezvládla (kdybys ji postupně instruoval)?

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 29.12.2018
                  Autor: AV
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Kočárek a kolo

                         

                    ...z velitelského můstku v hamace :o)))

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 29.12.2018
                    Autor: radka
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kočárek a kolo

             

        podnikatelé to tak neberou. Nehrajou ani na ponděliska ani na paťulínky. :-p

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2018
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Kočárek a kolo

               

          Nechceš mi snad tvrdit, že tyhle duchaplnosti na různá fóra píší samotní podnikatelé. To by byli dobří zoufalci (i když, jsou i tak :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.12.2018
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Kočárek a kolo

           

      Hustý, první příspěvek a hned odkaz. Ty jedeš :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2018
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Kočárek a kolo

             

        Kolega zřejmě nehákuje, tak si nemá s kým pokecat :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Kočárek a kolo

           

      Hele a nosič na auto pro to zařízení nesháníš?!?
      :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Kočárek a kolo

         

    Rozhodně nikomu nedoporučuji kombinovat výlet na kole a s kočárkem. Snad se můžete v něčem omezit, ne? Pokud chcete vybírat nový kočárek, podívejte se sem: https://www.testino.cz/test-kocarku

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2019
    Autor: lenulka11
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Kočárek a kolo

           

      To je fakt tak dobrej kšeft to překopírovávání parametrů z e-shopů a vzájemně ? Kolik lidí (nebo zoufalců ?) v republice se na tom asi uživí ? A jak ?
      Odpověz mi a já ti na to za odměnu kliknu. Dvakrát, z různého připojení ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2019
      Autor: ronda
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Kočárek a kolo

         

    Ja to vyresil presne obracene, postupne jsem odboural kocarky a nahradil je vozikem za kolo z druhe ruky, ktery jsem dodatecne odpruzil. V zime jezdil vozik jako kocarek (deti podlozene dvema dekami) a v lete jako kocarek i vozik za kolo. Pro nekdejsi i soucasne odpurce voziku za kolo ( argumenty typu nebezpeci nizke prepravy a nehody prevraceni voziku, prizemni ozon, prach a vyfukove plyny ) mam rozhreseni:
    Pokud to delate s rozumem a s ohledem na dite a nevlacite ho ve voziku desitky kilometru, tak zadne nebezpeci detem nehrozi! Vozil jsem dvojcata ve voziku od 6-ti mesicu az do 3,5 roku a jejich nejvetsim traumatem bylo, kdyz jsme doma zapomneli oblibenou hracku.;-) Vozik se dobre prodal dal a obe deti dnes 11-lete jsou zdrave jak ripy! Dokonce pri posledni pravidelne prohlidce nas pan primar pochvalil a ptal se, jakze to delame, ze deti tak dobre prospivaji!;-))) Takze, zahodte kocarky a jdete s klidem do kvalitnich voziku. Je to lepsi a univerzalnejsi volba a ve vysledku i levnejsi...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2019
    Autor: Martis
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

386 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024