reklama

Iditariad Alaska, 1000 miles - Jan Kopka, diashow, beseda

Termín: 30.09.2017
Místo: Turnov, zámek Hrubá skála

Součástí programu Horolezeckého (a outdoorového) festivalu Český ráj, 29.9.-1.10., jsou i diashow a besedy Honzy Kopky, extremního bikera: v sobotu IDITARIAD ALASKA, v neděli 1000 MILES. Navíc zájemce čeká cyklistický výjezd s Honzou Kopkou Českým rájem v sobotu od 14.00. Přijeďte si to užít!! Více…

Datum: 19.09.2017
Autor: hv
  • Re: Iditariad Alaska, 1000 miles - Jan Kopka, diashow, beseda

Špatný termín! Nákolácký sjezd...!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2017
    Autor: Valdek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Iditariad Alaska, 1000 miles - Jan Kopka, diashow, beseda

Kde je start toho výjezdu?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2017
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku/Parťáka na kolo

Hledám: Parťačku/Parťáka na kolo
včera
Ahoj:-) Single cyklovýjezdy jsou sice fajn, ale s cykloparťačkou nebo cykloparťákem je to zábavnější. Střední…

Hledám: Rádi byste rozšířili cyklopartu o dalšího člena?

Hledám: Rádi byste rozšířili cyklopartu o dalšího člena?
včera
Ahoj:-) Mám zájem přidat se k cyklopartě v rámci Středních Čech. Horské kolo, kopečky i roviny, mix terénu,…

Hledám: Gaskoňsko na kole v srpnu

včera
Jsme 3 (50+) a hledáme 4tou, z ČR i SR, na cyklodovolenou ve Francii, v Gaskoňsku s CK Adventura, v termínu 19. -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

185 cyklistů (1 přihlášený)

Proč bychom se nerakovinovali aneb onkologickým pacientem snadno a rychle

Tento můj deník vznikal v době, kdy Lubošovi byla zjištěna rakovina, a psala jsem jej v průběhu léčby tak,…
šíp | 18.05.2022

Vez mě dál, Esko má 04 - Za mizející krajinou ropáků

Motto výletu. Poslouchej [poslouchej]Píseň mou [varovnou]Jen pár not [jen pár slov]Ten zvláštní tón [snad je…
Favorit1970 | 15.05.2022

Na Kanáry na kole

Někdy nám život připraví okamžiky, kdy je potřeba vzít rozum do hrsti a… …zahodit ho, co nejdál to jde. A tak…
Martin_re-cyklista | 14.05.2022