reklama

Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

Bez plánu, kam letos vyrazit jsme na poslední chvíli oprášili předloňské prozkoumávání Nízkých Tater v okolí Ďumbieru. Ubytování sháníme na poslední chvíli a nikde není volno. Nakonec nacházíme volný apartmán v Pribylině, Západní Tatry - Roháče tu končí, Vysoké Tatry začínají a Nízké jsou také na…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.09.2017
Autor: HMS
  • Re: Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

         

    Perfektní! :-)
    Co takhle víc fotek?!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2017
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

         

    fotky jsou tady
    https://kockoslon.rajce.idnes.cz/Vysoke_Tatry-...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2017
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

           

      Mas zaujimavy popis k fotke nemeckeho vojenskeho cintorina za Vazcom. Cintorin obetiam fasizmu. Aj nemecki vojaci boli vlastne obete fasizmu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2017
      Autor: Jaroslav
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

             

        omlouvám se za sem tam zkomolené slovenské slovo. o tom cintorinu jsem totiž někde něco četla a toto slovní spojení mne také zarazilo. vlastně i to, že je tak velký hřbitov německých vojáků. je u vás opravdu krásně

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2017
        Autor: HMS
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

               

          Moc hezký blog a krásný výlet. V Liptovském Jánu jsme byli ny rodinné dovolené ještě za Československa 14dní. Je to tam moc krásné!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.09.2017
          Autor: Valdek
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

         

    Dík za pěkný report tam od nás:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2017
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

         

    Příjemné počtení, pěkný výkon.
    Hlavně, že vám vyšlo počasí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

         

    Konečně jsem se dostala ke čtení. Pěkný! I článek i fotky, Slovensko je vždycky atraktivní a zajímavý cíl. Těším se na příští týden, čtyři dny tam budeme poznávat krajinu na tandemu (ale ne Tatry a okolí).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2017
    Autor: aila
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

         

    Moc pěkná dovolená, hezké čtení. Připomnělo mi to jednu z nejhezčích částí mojí letošní cesty kolem Slovenska. Ujistila jsi mě, že stojí za to se sem vrátit. Válím se doma se zlomenou nohou, ale hlava pracuje, plány se spřádají...
    Dík za pěkné počtení

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.09.2017
    Autor: vlli2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (9 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023