reklama

Z Prahy do Drážďan

Termín: 12.08.2017
Místo: Praha,

Ahoj kamarádi cyklisti,
hodlám s kamarádkou Radkou(ZULU) vyjet na víkend podél Labe do Drážďan.
Start kolem 6.00 ze Stromovky s jednou přespávkou a v neděli k večeru vlakem zpět.
Kdo nás zná,ví,že to bude na pohodu a i něco málo si dokázat.
PS.něco určitě upeču!!!

Datum: 27.07.2017
Autor: wíla
  • Re: Z Prahy do Drážďan

v sobotu to bude nálož,
    dojedeme co nejdál,
    ale je to pustá rovina,tak proč ne???

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je nádherný plán!
      Zatím nevím, co koleno, takže na přidání se k vám bych to nejspíš neviděla, i když... ale podrobnosti by mě zajímaly.
      Kudy je to naplánováno k Labi? Příp. jak to vůbec po Děčín vypadá? (Dál to znám.) Tj. je-li to celé hladce sjídné nebo zda jsou i nějaké "terénnější" vsuvky?
      A kde se předpokládá ta přespávka?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

ja to z nam do Roudnice a bez problemu,spani organizuje Radka,na hole zemi to urcite nebude.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dcera si před týdnem zkracovala Vltavsko-labský "meandr" z Nových Ouholic do Ledčic po silnici a prý už NIKDY! Ještě tam silnici rekonstruujou, tak ke šňůrám kamionům jezdí navíc spousta tatrovek. Přes Sazenou by to asi šlo líp. Pak okolo Řípu do Roudnice nádhera - říkala.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zrovna jsme zcela neplánovaně projeli trasu Kralupy-Děčín. Naposledy jsem to takhle celé jel někdy v roce 2006 a musím konstatovat, že fakt je těch víc než deset let znát. Hodně se to přiblížilo stavu na Labské v Německu, mnohem míň silnic, mnohem míň terénu. Ten tedy skoro žádný. Tím jak to najednou vede po asfaltu a blízko vody je z toho moc pěkná reklama na Labskou, zvláště ve směru po proudu, když člověk už z dálky kouká na České Středohoří.
        Ale obávám se, že o víkendu to bude dost rušná dálnice. Ostatně příhoda, kdy parta opravdových cyklistů ženoucích se od Roudnice směrem do Litoměřic málem smetla mojí ženu z kola, protože jim včas neuhnula (ona byla na pravém okraji cyklostezky, ale oni se rozhodně nechtěli zdržovat rovnáním se za sebe), ta z paměti jen tak nezmizí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.07.2017
        Autor: petrp
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

akce zdarila,
    nakonec nas jelo 6 a uzili jsme si to se vsim vsudy krom pichani

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ta dlažba na první fotce je stejně zajímavá, vždycky mě zaujmě. Vypadá to, jako by v tom krátkém úseku zbrousili dlažbu původní potahové cesty do roviny.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2017
      Autor: petrp
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

178 cyklistů (14 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018