reklama

Pelerína - pláštěnka

V Německu jsem viděl pláštěnky na cyklistech v tvaru peleríny žluté barvy. Člověk v tom vypadá jako, že má na sobě pyramidu, ale přikreje to kolo od řidítek až po nosič. Neví někdo, kde by se to dalo u nás koupit??

[ Zpět ]
Datum: 19.04.2006
Autor: cendik
  • Re: Pelerína - pláštěnka

         

    U nás v obchodech (ať už v cyklo nebo v marketech) taky dostaneš tyhle žluté pláštěnky, ale jsou krátké. Já sháněl rovněž tu dlouhou, nakonec jediná, na kterou jsem natrefil, je zn. bag, sice není žlutá, ale šedá (což do deště není zrovna ok), ale překryje řidítka i řidítkovou brašnu + vzadu nosič, je dost dlouhá, na turistiku mi vyhovuje. Koupil jsem ji v cyklu "KG" na náměstí v Nové Bystřici dole na jihu, nikde jinde ji neměli. Ale popátrej třeba na www.okbag.cz.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pelerína - pláštěnka

         

    Na cyklostránkách německých obchodů jsem takové peleriny viděl,pěkné, až na cenu (38 eur)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pelerína - pláštěnka

         

    Ahoj,
    podívej se sem:

    http://www.opz.cz/xml/kat_list.asp?ID=PCP

    http://www.holan.cz/default.asp?CatID=319&...

    http://kpz.hyperlink.cz/bundy/plastenky.html

    Podobné pláštěnky nabízejí armyshopy, ty jsou ale většínou v olivové barvě a podobně.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2006
    Autor: Marco
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pelerína - pláštěnka

           

      Docela me zaujalo, ze u tech plastenek v Holanu je max. vyska vodniho sloupce 1000mm....to mi prijde na plastenku, primarne urcenou do deste, jako dost malo. Ale je fakt, ze se pres ni nenosi batoh, ten je pod ni. Ale kdyby si na ni dal clovek baglusku, tak to asi prochcije...hm...to je husty.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pelerína - pláštěnka

             

        Ahoj,
        já mám pláštěnky nerad, většinou mi z nich stékala voda do bot. Teda jako pěšákovi, na kole jsem to neskoušel.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2006
        Autor: Marco
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pelerína - pláštěnka

               

          No to ja prave taky ne (proto jsem celej v GTX)....ale jako takova rychlovka je to v poho...nasadis a za chvili sundas. Ale ten jeden metr mi prijde fakt hodne malo

          [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pelerína - pláštěnka

                 

            Já nosím tady tu parku

            http://www.army-shop.cz/index.php?action=item...

            Na tom materiálu můžu udělat velkou louži a neproteče. Přes tu parku navlíknu žlutozelenou vestu s odrazkama. To je ale když už je opravdu ouvej. Jinak ještě vozím červenou od Axonu ta je sice frajerská (taky byla o moc a moc dražší) ale nechrání tak jako ta parka.

            [ Zpět ]
            Datum: 20.04.2006
            Autor: Marco
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pelerína - pláštěnka

               

          Ach ta čeština, ale rozumíme si ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2006
          Autor: Marco
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pelerína - pláštěnka

         

    Všem děkuji za rady a kdybyste ještě na něco přišli, tak ....
    Já budu taky hledat a pátrat...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2006
    Autor: cendik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

228 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024