reklama

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem toho, že vnoučata přijedou na prázdniny až další týden a od 9.7. jsem vyrazil zdolat na kole řeku Ohře. Byla to neděle a vlakem cestovalo dost cyklistů. Do Ústí nad Labem bylo v oddělení 10…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.07.2017
Autor: vlakr
  • Re: Podél Ohře na kole

         

    pěkný článek. Nedávno jsem koukal na možnosti projet si Erzgebirge nebo okolo Ohře a tohle mi dalo nějaké info o té trase okolo Ohře.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podél Ohře na kole

         

    Jako vždy.Moc pěkné počtení.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2017
    Autor: m.forst
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podél Ohře na kole

         

    Hezký - opět jsem si zavzpomínala - před deseti lety úsek Sokolov - K. Vary, pak Klášterec n. Oh. - Žatec a před dvěma lety Žatec - Litoměřice - vždy v rámci jiných akcí. Asi bych si ráda "střihla" Ohři celou, nejlépe zajet až k prameni. Líbil se mi úsek ze Sokolova, Svatošské skály, i z Klášterce... I ten Terezín jsme projezdili jako ty, manžel tam byl taky na vojně :-). Soutok s Labem jen z mostu - zrovna byl uzavřený pro dopravu, opravovali ho.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2017
    Autor: aila
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podél Ohře na kole

         

    Moc hezké:-))
    Ohře mám taky projetou jen po kouskách v rámci jiných akcí. Nevím proč, ale mám tendenci se vždy od každé řeky časem odpojit a vnořit do širšího okolí. Jednou si možná nějakou řeku taky střihnu v kuse.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2017
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podél Ohře na kole

         

    pěkné o týden jsme se minuli, my jely proti proudu Ohře a taky spaly v Brozanech, to byl šok. když jsem hledala ubytování v okolí, podle fotek to tak strašně nevypadalo, ale je fakt, že když je člověk znaven a je to na jednu noc, ledacos oželí, pavučiny nejsou v noci vidět a sucho bylo. nám pršelo jen v noci. moc hezká byla modrá značka od Nechranické přehrady, jelo se stále podle vody a pěkná šotolina až do Žatce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2017
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podél Ohře na kole

         

    Pěkně jsi si zase zacestoval :o)))

    Vikletice jsou opravdu příjemné.

    K tomu tvému úterý - měly jsme snahu vyhýbat se i těm silnicícm č. 3, protože tady jsou úzké a frekventované. Pokud to šlo, hledaly jsme jinou trasu.
    Za Lounama, u Počedělic jsme to objely po červené a pak lesní cestou na Kystru. Pravda, z tvé strany by tam bylo prudké stoupání, ale bylo krátké. Na EV6 jsme se vrátily zase u Radonic.
    Úsek z těch Libochovic po cyklo 6 do Budyně - tohle byl jeden z nejkrásnějších úseků a rozhodně bych se ho nebála ani po dešti. Cesta je moc pěkně upravená a není důvod báýt se bahna.
    Myslím, že tady tě pan ckylista zcela zbytečně poslal na asfalt.

    Pro nás byl nejhorší ten úsek z Brozan do Budyně - tady byla snaha se vyhnout hlavní, ale ta červená z Hostětic pro cyklistiku opravdu není.

    Kemp v Brozanech je dost děs - koukám, že jsi ani nezaregistroval, že voda nebyla doporučena jako pitná :o)))

    No a soutok Ohře/Labe - pro nás trošku bolestné téma. Myslím, že HMS nám nikdy neodpustí, že jsme k soutoku už nezajely...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podél Ohře na kole

           

      O té vodě jsem to skutečně nevěděl. Používal jsem ji jako pitnou a nabral jsem do bidonů i na další den. Ale žádné potíže z toho nebyly. Možná i proto, že jsem to nevěděl. Co mně tedy mrzí je ten úsek okolo Libochovic. Až tady pojedu příště, tak ho nevynechám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2017
      Autor: vlakr
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podél Ohře na kole

             

        Určitě nebudeš zklamaný. Místy je to asfalt, místy je to široká upravená lesní cesta. Bahna se netřeba obávat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.07.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

287 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024