reklama

Alergie na pyly

Prosím vás, co berete na alergii? Obcas z nejakych pylů kýchám a na kole je to dost neprijemne :/ Díky :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.07.2017
Autor: Anny5
  • Re: Alergie na pyly

         

    Tak hlavně aby to zabíralo i na alergii na reklamu. Jinak tu bude za chvilku cajmrsk... :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Alergie na pyly

           

      Co je to cajmrsk, prosím?
      To myslím jako docela vážně, to víš, jsem pořád jen průměrně pokročilý cizinec a tahle slovíčka mě zajímají.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2017
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Alergie na pyly

             

        Tak třeba citace z hnedle prvního odkazu lokálního vyhledávače to docela dobře ozřejmí :
        "Hned jsem si vzpoměl na babičku, původem z Kamence u Poličky, přesídlenou do Ústí nad Labem, která „cajmrsk“ užívala ve významu hlučná zábava, nepořádek, chaos, bordel, nelad."

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2017
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Alergie na pyly

               

          Děkuji vřele za vyčerpávající odpověď:-))
          A aby nedošlo k mýlce, tak hned ten druhý odkaz (Slovník nářečí českého jazyka):
          http://sncj.ujc.cas.cz/entry/7597
          Tak si vyber:-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.07.2017
          Autor: Lanna
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Alergie na pyly

                 

            čili v podstatě cokoliv chceš. Takové hezké zvukomalebné univerzální slovíčko :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.07.2017
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Alergie na pyly

         

    Cezera, Nalcrom, sprej do nosu Mommax. Koktejl ti namíchá doktor na základě testu. Doporučuji zajít na alergologii, neodkládat. Obvykle neléčená alergie se časem zhoršuje.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2017
    Autor: zazvur
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Alergie na pyly

           

      Léčená ovšem také.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2017
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Alergie na pyly

             

        Tak to nemohu potvrdit. U mne se lecena podstatně zlepšila

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.07.2017
        Autor: zazvur
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Alergie na pyly

           

      Co si pamatuji, tak testy na alergeny (v tomto případě na pyly) se dělají v období, kdy nic nekvete (tzn. v zimě).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2017
      Autor: Burajda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Alergie na pyly

             

        Mně dělali testy formou drobných vpichů na předloktí tuším v květnu. Výsledek :alergie na pily trav, potraviny z pšenice.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.07.2017
        Autor: zazvur
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Alergie na pyly

         

    Tak už prozraď, co bereš ty...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Alergie na pyly

         

    Na me uz nepusobi ani alergeny, produkovane nekterymi lidmi. Otrnul jsem. Ale mi synci absolvovali v detstvi stejnou vpichovou kuru jako zazvur - asi sedm vpichu do predlokti.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2017
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Alergie na pyly

         

    Kup si nějaké kapky :) Je jich dost, máš tady už i návrhy ;) Já mám třeba Allergodil. Ale ty jo, byla jsi na alergologii? Tam bys zajím měla...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2017
    Autor: Dajika
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Alergie na pyly

         

    Mozna ted uz s tim jdu s krizkem po funuse...Ale ja beru 35 let Zodac. Mam to predepsano doktorem od detstvi a vezmu tabletku a do 10 min. OK. Jako decko jsem s alergii na pyl zkusil neskutecna zverstva - dokonce i priduseni, nejaky astma-sok ci co, omdlel jsem treba z nicehoz nic v lese (jeste ze me nasel kolemjdouci hajny) a pak mi v puberte vyndali nosni mandle a problemy se redukovaly na 20%. Zase clovek snadno chytne chripku...ale porad lepsi nez ty otekly slzici oci, nevidet ani na cestu a bat se pomalu vylezt do prirody ven mezi kytky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2017
    Autor: Martis
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Alergie na pyly

         

    Určitě se podívej na stopalerg.sk .. přírodní složení, přijatelná cena, bez předpisu, zabírá výtečně ..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2018
    Autor: ivkaSSS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Alergie na pyly

           

      A není to náhodou v ČR zakázané kvůli vedlejším účinkům?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2018
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Alergie na pyly

             

        Je. Tenhle se tím pajcoval...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.09.2018
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

379 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024