reklama

Cyklistické sluneční brýle

Ahoj, potřebovala bych poradit. Přítel je vášnivý cyklista a minulý týden o víkendu, nám někdo vykradl auto a v tašce měl svoje cyklistické brýle, na které si šetřil. Chtěla bych mu pořídit nové, ale vůbec nevím, na jaké značky se dívat. Na ceně mi až zas tak nezáleží, akorátvím, že ty jeho původní stály kolem 4.000.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.07.2017
Autor: Majki636
  • Re: Cyklistické sluneční brýle

         

    Manžel jedné mojí kamarádky, jinak vášnivý čtenář, ji koupil před deseti lety sluneční brýle na sport v Levných knihách za 120 Kč.
    Kamarádka ho nechtěla ranit, ačkolikvěk měla pocit, že ty brýle ji nesluší, nesedí, mlží se, a jsou celkově k ničemu. A tak je nosila s tím, že se jednou rozbijou, někde je zapomene, sedne si na ně, nebo jí je někdo ukradne.
    Nepovedlo se. Má je dodnes a nemůže se jich zbavit.
    Pokud ti nezáleží na penězích, tak zkus obětovat kvůli svému milému trochu toho času, obejděte spolu pár obchodů s brýlema, nech přítele pár kousků vyzkoušet a pak mu ty, co mu budou sedět, kup.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2017
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Cyklistické sluneční brýle

           

      Ale no tak, takhle jí zkazit tu "reklamu s příběhem". Jako by sis nemohla způsobně počkat, až nám sem Majki dá odkaz na ten nejlepší bike obchod, kde ty brýle sehnala.
      Jen doufám, že to nebude zase ten "bike store" nebo kde to nakupuje Davídek s Pavlíkem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.07.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Cyklistické sluneční brýle

             

        No, za umělecký dojem dávám pětku, technické provedení je slabší:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.07.2017
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Cyklistické sluneční brýle

         

    Když na penězích moc nezáleží, vybírej z těhle :
    http://www.rudyproject.cz/cs/produkty/bryle

    A jsou tam i dost dlouhý seznam prodejců. (nikoho nebudeme upřednostňovat a protěžovat, že ne :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Cyklistické sluneční brýle

           

      ty mám, dioptrické, samozabarvovací skla (plasty).

      vymyšleny koncept nasunuti skel, vetrani, tvarovani nosniku i pacek za usi, sedi na kaudem ksichte a jsou prakticky nerozbytne.

      jen z tema dioptriema me staly neco pres 11 tisic, ty dioptrie jsou racha...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2017
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Cyklistické sluneční brýle

             

        rozbit... kuava....

        jo, sportovni optika s chlapkem co se fakt vyzna, omeri dioptroe, nastavi cylindry a tak jev Nuslich, tusim ze se ta ulice jmenije Nuselska, cekal jsem na ne 3 tydny, to ty skla (plast)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.07.2017
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Cyklistické sluneční brýle

         

    Těmihle vášnivého cyklistu rozhodně neurazíš, jimi nemůžeš udělat chybu

    https://rudy-project.heureka.cz/cyklisticke-bryle/

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Cyklistické sluneční brýle

         

    Sákryš, jak můžeš vědět, že ten někdo, kdo vám vykradl auto, měl v tašce svoje cyklistické brýle, na které si šetřil?

    No nic, přihodím taky něco užitečného. Je úplně jedno, jaká značka to bude, hlavně musí fungovat. Ideální je přijít někam, kde mají slušný výběr, a zkoušet a zkoušet, dokud se nenajdou ty ideální. A jestli se nenajdou tady, zkusit to jinde. Posledně jsem v jedné velkoprodejně vyzkoušel asi dvacet úplně stejných brýlí stejné značky a typu a jenom dvoje z nich měly opravdu přesně nula dioptrií a neposouvaly obraz v každém skle jiným směrem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2017
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistické sluneční brýle

         

    bez vyzkoušení přímo na ksichtě je úplně jedno jaké mají brýle cenu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistické sluneční brýle

         

    jakou značku předtím měl ? asi bych mu pořídila stejny nebo se s ním aspoň poradila

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2017
    Autor: Tamous
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Cyklistické sluneční brýle

           

      A muzes mi koupit taky jedny :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2017
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklistické sluneční brýle

           

      Předtím měl wiley, ale nevím jaký typ. Stejně se s ním budu muset poradit, protože kupovat to naslepo nebude moc dobrý nápad.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2017
      Autor: Majki636
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklistické sluneční brýle

             

        Když se ví co je potřeba, tak čistě sluneční brýle koupit pro jiného ještě jde, zvlášť když se jde s kvalitou výš než by si dotyčný sám koupil.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.08.2017
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Cyklistické sluneční brýle

               

          No, našel jsem to, protože tam jde Soňa pro brejle, ta sportovní optika je na Nuselské 24, Praha 4.

          Ten šikovný optik se mě taky ptal, jestli chci brýle výhradně na kolo, nebo snad i na jiný sport, podle toho by volil ta skla a ty různé antireflexní úpravy a tak.

          U mě se ujišťoval, že fakt v nich nebudu hrát tenis, protože ta skla by se fakt na tenis prý nehodila.

          Ono je celkem fuk, jestli máš nebo nemáš dioptrie, ty celou věc jen prodraží, ale i kolem těch sportovních skel je to celkem dost věda.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.08.2017
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Cyklistické sluneční brýle

             

        Pokud víš, jaké měl, koupila bych mu brýle od té stejné značky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2017
        Autor: Tamous
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Cyklistické sluneční brýle

         

    Kvalitní cyklo brýle bohužel nejsou úplně levná záležitost. Raději si přečti, jak je správně vybrat. Tady je to dobře vysvětlené.
    http://www.bryle.cz/sportovni-bryle/jak-na...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2017
    Autor: Iva123
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

402 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024