reklama

Roztazeni zadni stavby Bromptna z 112 na 130 mm-zkusenosti.

Dobry den,

mate prosim nekdo zkusenosti s roztazenim zadni stavby Bromptna z 112 mm na silnicni 130 mm.
Zvazuji jeho porizeni a zabyvam se i touto otazkou.
Oficialni prodejci mne nechapali,"kdyz originalni naby na Bromptna jsou nejlepsi" .
Ale ja mam rad loziska a ne konusy.
Nechci to delat doma amatersky,ale u specializovane firmy,pripadne zadek nechat prevarit v CO.Jen mne zajimaji zkusenosti,zda to nekdo resil a s jakymi problemy a zkusenostmi.Tento proces je dost choulostivy.

Moc dekuji a preji prijemny den

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.06.2017
  • Re: Roztazeni zadni stavby Bromptna z 112 na 130 mm-zkusenosti.

no jestli to je hliníkový moc bych to nepokoušel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: chopper
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Roztazeni zadni stavby Bromptna z 112 na 130 mm-zkusenosti.

Předpokládám, že se bavíme o ocelové stavbě a ne o titanu.

Za mě - nedělal jsem a netroufnul bych si. U normálního kola jsem to už dělal (klasicky, závitovou tyčí). U Bromptona jsou ty koncovky hodně krátké, těžko říct, co to udělá. Nicméně, kdysi jsem narazil na stránky nějaké firmičky (UK), která dělala přestavby na osmirychlostní náby. Už si nevybavuju, jestli roztahovali nebo převařovali. Zkus pogooglit...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radler
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Korsika září

13.11.2018
Hledám kamaráda na kolo na Korsiku začátkem září 2019, věk mezi 50-60 let, okolí Liberec

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?
13.11.2018
hoj nenašla by se tady rozumná duše co už ví co od života chce. Chtěla by časem založit rodinu. Je milovnice…

Hledám: brno

11.11.2018
kdo se nudí a chtěl by podniknout nějakou projížďku po okolí nechť se ozve :) já 30 / sváteční cyklista :)
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

180 cyklistů (14 přihlášených)

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Je nádherné první zářijové odpoledne a já měl velké plány, jak ho co nejpříjemněji strávit. Tedy do chvíle,…
JohnyB | 02.11.2018

Cyklotoulky Olomouc - Slezská Harta

Další kraj pro naše cyklotoulky jsme vybrali Olomoucko. Respektive Mariánské údolí, Moravský Beroun a…
ondrapisklak | 31.10.2018

Elberadweg 2018 - Labská cyklotrasa s větrem v zádech

Elberadweg (Elbe Cycle Route, Labská cyklotrasa) je už několikátým rokem nejoblíbenější dálková cyklotrasa v…
Asterix | 28.10.2018