reklama

Roztazeni zadni stavby Bromptna z 112 na 130 mm-zkusenosti.

Dobry den,

mate prosim nekdo zkusenosti s roztazenim zadni stavby Bromptna z 112 mm na silnicni 130 mm.
Zvazuji jeho porizeni a zabyvam se i touto otazkou.
Oficialni prodejci mne nechapali,"kdyz originalni naby na Bromptna jsou nejlepsi" .
Ale ja mam rad loziska a ne konusy.
Nechci to delat doma amatersky,ale u specializovane firmy,pripadne zadek nechat prevarit v CO.Jen mne zajimaji zkusenosti,zda to nekdo resil a s jakymi problemy a zkusenostmi.Tento proces je dost choulostivy.

Moc dekuji a preji prijemny den

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.06.2017
  • Re: Roztazeni zadni stavby Bromptna z 112 na 130 mm-zkusenosti.

no jestli to je hliníkový moc bych to nepokoušel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: chopper
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Roztazeni zadni stavby Bromptna z 112 na 130 mm-zkusenosti.

Předpokládám, že se bavíme o ocelové stavbě a ne o titanu.

Za mě - nedělal jsem a netroufnul bych si. U normálního kola jsem to už dělal (klasicky, závitovou tyčí). U Bromptona jsou ty koncovky hodně krátké, těžko říct, co to udělá. Nicméně, kdysi jsem narazil na stránky nějaké firmičky (UK), která dělala přestavby na osmirychlostní náby. Už si nevybavuju, jestli roztahovali nebo převařovali. Zkus pogooglit...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radler
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka/parťačku

22.01.2019
Ahoj, hledám někoho na ježdění na kole po lese, trailech i bikeparcích, v zimě na hory, sjezd i běžky, jsem z…

Hledám: Prijemne okamžiky

Hledám: Prijemne okamžiky
19.01.2019
Hledám touto cestou sportovně založeného muze s vyresenou minulostí pro traveni volného času a v případě…

Hledám: Balt

Hledám: Balt
18.01.2019
Ahoj. V červenci pojedu se synem v cyklovozíku trasu Praha-Liberec-Nisa-Odra-Balt-Berlín-Spréva-Drážďany-Praha.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

229 cyklistů (2 přihlášení)

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3…
cyklo-poustevnik | 08.01.2019

Úhlava hlava nehlava

Horké suché léto přímo vybízí, aby člověk trávil veškerý volný čas u vody. Jako ideální outdoorová aktivita…
JohnyB | 28.12.2018