reklama

Roztazeni zadni stavby Bromptna z 112 na 130 mm-zkusenosti.

Dobry den,

mate prosim nekdo zkusenosti s roztazenim zadni stavby Bromptna z 112 mm na silnicni 130 mm.
Zvazuji jeho porizeni a zabyvam se i touto otazkou.
Oficialni prodejci mne nechapali,"kdyz originalni naby na Bromptna jsou nejlepsi" .
Ale ja mam rad loziska a ne konusy.
Nechci to delat doma amatersky,ale u specializovane firmy,pripadne zadek nechat prevarit v CO.Jen mne zajimaji zkusenosti,zda to nekdo resil a s jakymi problemy a zkusenostmi.Tento proces je dost choulostivy.

Moc dekuji a preji prijemny den

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.06.2017
  • Re: Roztazeni zadni stavby Bromptna z 112 na 130 mm-zkusenosti.

no jestli to je hliníkový moc bych to nepokoušel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: chopper
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Roztazeni zadni stavby Bromptna z 112 na 130 mm-zkusenosti.

Předpokládám, že se bavíme o ocelové stavbě a ne o titanu.

Za mě - nedělal jsem a netroufnul bych si. U normálního kola jsem to už dělal (klasicky, závitovou tyčí). U Bromptona jsou ty koncovky hodně krátké, těžko říct, co to udělá. Nicméně, kdysi jsem narazil na stránky nějaké firmičky (UK), která dělala přestavby na osmirychlostní náby. Už si nevybavuju, jestli roztahovali nebo převařovali. Zkus pogooglit...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radler
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

dnes
Ahoj, hledám tu cykloparťačku na výjezdy z Prahy na cyklovýlety, možné jsou i hory. Počasí ideál, pojďme akčně do…

Hledám: Někdo z BRNA na BRDY na kole 1-3.6. ?

Hledám: Někdo z BRNA na BRDY na kole 1-3.6. ?
dnes
Ahoj, na víkend 1-3.6. na BRDY nám jede z BRNA dodávka, může vzít ještě pár cyklistů nebo cyklistek i s koly, kdo…

Hledám: Hledá se..

včera
Zdravím,hledá se nějaká parta lidí ke které bych se mohla přidat na různé bikování po horách, ale i rovince :-)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

377 cyklistů (17 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018