reklama

oprava barvy na kostře

dobrý den , prosím jak opravit škrábance na rámu kola- jedná se o černou matovou barvu-děkuji za pomoc!!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.06.2017
Autor: zdenda89
  • Re: oprava barvy na kostře

         

    Zkus tohle, milý Lojzo, milý Lojzo... https://www.youtube.com/watch?v=v4fGHqqKJg8

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2017
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: oprava barvy na kostře

         

    Já na tohle používám tlustý černý fix, ten to zabarví a je to :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2017
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: oprava barvy na kostře

           

      Když už mám pocit, že s tím musím něco udělat, tak používám lak na nehty, většinou se mi podaří najít nějakou ženu, která má vhodný zbytek.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2017
      Autor: petrp
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: oprava barvy na kostře

             

        Petře, prosím - můžeš sem dát nějaký návod, jak hledáš ty ženy se zbytkem laku? :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2017
        Autor: Airline
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: oprava barvy na kostře

         

    Menší defekty se dají prostě přelepit reflexní samolepkou příslušné barvy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2017
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: oprava barvy na kostře

         

    A je nutné to opravovat?
    Máš kolo na ježdění nebo na výstavu, pokud na výstavu, tak asi jo, ale to by nemělo černou matovkou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: oprava barvy na kostře

         

    Prostě to zatmel, stříkni plničem, zbrus a přestříkni černou matovou barvou. Není to tak složité. Ale kvůli jednoumu šrámu bych se na to vykašlal. Ten černý fix je dobré řešení. Nebo selektivně přetřít ten šrám tou barvou štětečkem, aby to tak nesvítilo. Pokud je rám duralový, tak koroze nehrozí.
    Já chápu, že první šrám na novém kole bolí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2017
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: oprava barvy na kostře

         

    Jestli je to ocel, tak určitě nepřelepovat samolepkami, pod nimi by to dál nenápadně rezlo. U ostatních materiálů je to jedno.

    Jestli to prostě jenom nemá dál reznout, tak stačí odstranit rez drátěným kartáčem a fláknout na to trošku nějaké barvy, ideálně základovky, která na holém kovu dobře drží.

    Jestli to má ještě navíc dobře vypadat, tak asi neporadím, takové věci jsem nikdy neřešil :-].

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2017
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

470 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024