reklama

Retro kolo

Zdravím,mam dotaz je pravda ze kdo vlastni jakykoliv retro kolo a nabizi ho k prodeji sberateli kol muze za nej dostat i 250.000 ... Je to pravda nebo lez.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.04.2017
  • Re: Retro kolo

Je a když najdeš někoho kdo ti to dá, tak třeba i milion :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Lež, máš krátký nohy

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A není to málo, Antone Pavloviči ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Kdo má retro kolo, tak jej používá a neprodává.
    250 000 mnohdy nezaplatíš za hypermoderní kolo, takže proč by někdo dával tolik za veterána.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

To může být skutečná pravda. Soukromýmu sběrateli v Anglii jsem před časem výhodně prodal tyhle dva Webstery (£8000 a £9800), ale co jsem dostal za ten pohřebák, ani nechtěj vědět.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2017
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak snad teď.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2017
      Autor: abernathy

Víš že lhát se nemá :o)))
        Ještě by ti to někdo mohl věřit a vezme tě bejsbolkou po hlavě!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.05.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

242 cyklistů (14 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019