reklama

bicykel - ohodnotte prosim

Ahojte, chcela by som si kupit novy horsky bicykel (moj prvy taky z tych "kvalitnejsich") a jeden sa mi paci. Velmi sa ale nevyznam, tak ak by ste mi niekto mohli povedat Vas nazor na znacku/kvalitu/pomer znacka vs kvalita velmi by ste mi pomohli. Popripade ak mate iny napad v tejto cenovej kategorii, rada sa inspirujem. (vyska 172cm, jazdim skor rekreacne - vyletiky okolo 50km ale sem-tam aj nieco dlhsie)
https://www.bike-life.cz/horske-kolo-cube...
Vdaka za pomoc

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.04.2017
Autor: danniik
  • Re: bicykel - ohodnotte prosim

         

    No nevim, žádný zázrak to není, vidlice je pružinová, takže dobrá na zpevněné cesty. Pokud bys chtěl i nezpevněné, tak je lepší mít vzduchovou vidlici, je to příjemnější a pohodlnější jízda. Kombinace XT a Alivio a zvlášť u řazení je to docela bída, chtělo by to u řazení mít Deore, oceníš vyšší kvalitu. Asi bych se poohlédl po jiném kole.
    Neuvádíš jestli je tohle nějaká maximální cenová hranice nebo můžeš jít i výš.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: bicykel - ohodnotte prosim

           

      Brzdy Altus jsou už snad zažitej bídnej standard, budiž - ale ty perníkový kliky na předpotopním čtyřhranu, to je na současným kole za dvacku teda brutus...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2017
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: bicykel - ohodnotte prosim

           

      XT přehazovačka je ještě 9sp. Takže nějaký hodně starý model, co už nikdo nechtěl. :-(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: bicykel - ohodnotte prosim

             

        XT 9q, kliky na čtyřhran, kdo ví, jaký další historický artefakt by člověk našel při bližším prozkoumání.
        Vymetli ze skladu totální ležáky, co nikdo nechtěl ani ve výprodejích a poskládali z toho kolo. Do deseti tisíc by to byla lepší alternativa, než ty běžný za desítku - ale za dvacku ??

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.04.2017
        Autor: ronda
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: bicykel - ohodnotte prosim

         

    Fuuuu, okej, vidim ze som si asi zle vybrala..
    No asi zjavne neviem kde mam hladat kedze tak okolo 20k vacsinou stale maju par komponentov z nizsej rady
    tak teda co si myslite o tychto dvoch?
    https://www.bike-life.cz/horske-kolo-cube...
    http://shop.bakride.cz/jizdni-kola-c1/marin... (toto este neviem ci by mi nebolo velke, zajtra pojdem vyskusat)
    (co sa ceny tyka tak do 20k keby som nasla to by bolo super, ale tych 23k by som zan este dala)
    Ak viete o nejakom inom biku co stoji za zvazenie, sem s nim :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2017
    Autor: danniik
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: bicykel - ohodnotte prosim

           

      Ve výběru si měla kolo na 27,5" kolech, tahle obě jsou na 29" kolech. Tahle kola jsou o poznání lepší. Cube je docela dobré. Ale u obou kol jsou pružinové přední vidle, ale tyhle by pro turistickou a nesportovní jízdu měly stačit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2017
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: bicykel - ohodnotte prosim

           

      19" rám ti bude nejspíš velký (Marin). Dívej se spíš po 17".

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

377 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024