reklama

Beskydování 2017

Termín: 16.06.2017
Místo: Třinec, Prostě někde tam :)

Dávám alespoň termín letošního Beskydování, kvůli počtu účastníků. Předpokládám účast jako loni mínus Bruca+1 (tuším mi psal, že někam jedou), tedy celkem 6 (Bilíček, Hekynen, Lelek, Patrik, Radek, Ronda) + 1 (Leona).

(pozn. pište prosím buď do diskuze anebo obálkou Bilíčkovi)

Datum: 18.04.2017
Autor: henyken
  • Re: Beskydování 2017

         

    Pojede ještě někdo další?
    I tohle je překvapivě pěkná lokalita.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Beskydování 2017

         

    S ohledem na to, že účast potvrdili (pouze) Bilíček, Lelek, Radek a Ronda (plus já plus jedna), nakonec drobná změna lokality (cahalupy jinde jsou zbytečně moc velké). A původně jsem chtěl udělat vyložený návrat ke kořenům, tj. ubytování na Visalajce (resp. napadlo to Lelka), kde proběhl první ročník. Bohužel ale, chata je plně obsazena, takže bude jen návrat ke kořenům (viz níže). :)

    Ubytování bude na chatě Beskydek II:
    http://beskydek.cz/b02_horska_chata_ii.php

    https://mapy.cz/s/1GQJw

    Cena za ubytování je 1000,- za tři noci bez luftovného a spotřeby energie (kalkulace na šest osob, zálohu jsem již poslal). V místě je i lokální výčep (pivo, nealko), žízní neumřeme. :)

    Trasy mám připravené, až na pár maličkostí nebudou vyloženě žádné novinky, ale určitě to bude i tak zajímavé, kořeny, beskydský píseček, dropíky i padáčky budou. ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2017
    Autor: henyken
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Beskydování 2017

           

      V sobotu jsem jel kus původně plánované trasy projet s mladým a zjistil jsem, že tudy asi ne. :) Nastoupávat 450 m na necelých 4 km (a z toho 1,1 km mělo 170 m - sice lesem, ale po asfaltu) abychom pak jen sjeli do údolí, asi není to, co by se líbilo. Ale klidně to tam můžu nechat... :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2017
      Autor: henyken
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Beskydování 2017

             

        Sjezd doufám taky po asfaltu ;-)
        Z lehokola mi zůstala kazeta 11-34, tak je to jasné, na treku přijde vhod mírně zlepšit stoupavost.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2017
        Autor: Radek
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Beskydování 2017

               

          Sjezd po asfaltu? No, bude. Asi tak 2,5 km z celé trasy. Dojezd z Visalají pod chalupu. :-)

          Ale můžu tě poslat zpět do údolí a pak zase návrat za námi na hřeben. Po tom tvém asfaltu. ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.05.2017
          Autor: henyken
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Beskydování 2017

           

      Hezké :-)
      Jen doufám, že ten sníh co je na fotkách se nás týkat nebude, nemám řetězy ani sněžnice.

      Tak bude jen 6 tuláků? Nikdo další už nemá chuť na pěknou volnou beskydskou projížďku?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2017
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Beskydování 2017

           

      Ta Vířivka je v ceně předpokládám. Saunu nemusím, ale točeny pivko v bublinkach po celým dní bodne

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2017
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Beskydování 2017

             

        Hlavně nezapomeň na zarážky :))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.05.2017
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Beskydování 2017

         

    Takže příjezd je ohlášen na cca 18:00 kdo tam bude dřív(Bruca + vdova) , tak je kousek po cestě zpět na zlatniku hospoda kde už bych měl být od cca 17:00.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2017
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Beskydování 2017

           

      my teda jakože jako asi nejedeme, bo zatím nemáme čím :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2017
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Beskydování 2017

             

        Jedu ve 12:41 vlakem z Olomouce do svinova a potom po ose na místo. (50km). Vám to jede z Otrokovic v 11:53,takže se sejdem na nástupišti Sedím ve druhém vagónu s oddílem pro kola.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2017
        Autor: Billicek
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Beskydování 2017

             

        Tobě odešel chladič i na kole?!?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Beskydování 2017

               

          Pravděpodobně ano, protože že mě na kole leje jako z vola.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2017
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Beskydování 2017

           

      Ty jedeš sólo, nechceš teda vzít?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2017
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Beskydování 2017

             

        Nene děkuji, po minulý jízdě s tebou mi bylo špatně ještě druhý den ráno. :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2017
        Autor: Billicek
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Beskydování 2017

         

    Přijedu k večeru, už se těším, slunka by mělo být míň a konečně jednu celou cestu bude svítit nanejvýš zezadu.
    Trek je po opravě v týdnu vyzkoušený večerním kolečkem 25 km a vždycky mě po delší době dostane, jak to jede - ve srovnání s kolem do města, kde nejsou nášlapy, ale i s lehokolem.

    Na jednom i druhém lehokole nebolí při jízdě sice nic než nohy, zato pořád, místo aby víc zabraly - prostě to beru, že to tak má být a přisuzuju to horšímu prokrvení.

    Na treku bolí po čase jenom více či méně všechno ostatní, ale ta lehkost při rozjezdu a možnost dát větší výkon způsobí, že za chvilku je tam pořád třicítka a na nějaký větší odpor vzduchu se lehce zapomene.

    Ale už dopředu si umím představit, jak se po stovce těch nasednutí, co půjdou čím dál tíž, budu zas tešit na lehokolo :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2017
    Autor: Radek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Beskydování 2017

           

      Zase se budeš chvíli cítit krapet nepatřičně, ale aspoň potrénuješ jiný svaly :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2017
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Beskydování 2017

           

      na tu třicítku v sobotu rychle zapomeň, nebo ti sebereme řetěz. :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.06.2017
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Beskydování 2017

         

    Akce se vydařila, žádné mínusy.

    Nová zkušenost: V pondělí během čtyř hodin strávených přes poledne na vrcholku Lysé hory se mi udělalo z té horské prosluněné idylky nějak nevolno, zvládl jsem stěží polívku a nebyl daleko, aby šlo všechno ven - ale z čeho bych pak jel přes 120 km domů, když dovnitř další jídlo ani pití prostě nešlo a co kdyby to nepomohlo?

    Tak nezbývalo, než to radši vydržet a jenom vzpomínat, jak bylo krásně v tu propršenou sobotu, kterou jsme si i tak řádně užili.
    Ve Frenštátě jsem do sebe dostal aspoň malou zmrzlinu - potřeba něčeho studeného převládla. Ale pak se donutit k další cestě...
    Bylo to všechno, co jsem po cestě snědl, neměl jsem vůbec chuť, ale ani hlad. Fakt ani kousek čokolády!

    Jak slunko klesalo, postupně se jelo čím dál líp a z Valmezu po rovině už to šlo bez přestávky jedna radost, příznivý vítr.
    Po pěti a půl hodinách cesty jsem se teprve odvážil napít pár loků, předtím to bylo spíš jenom ovlažení rtů, protože i z vody se mi dělalo zle. Ale to už jsem byl skoro doma.

    Večer už celkem v pořádku, jenom vodu jsem doplňoval ještě i přes noc.
    Celkem přes 20 hodin strávených na tom starém mučicím nástroji - ale dnes z toho nebolí kupodivu nic - musím přiznat, že z lehokola to bývá horší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2017
    Autor: Radek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Beskydování 2017

           

      Zajímavé, mě je blbě dneska tak snad to bude ráno ok.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2017
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Beskydování 2017

             

        Mě by bylo z Lysý zas blbě ještě tejden...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2017
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Beskydování 2017

               

          Mno ale já jsem jel domu už v neděli večer takže Lysou to nebude

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.06.2017
          Autor: Billicek
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Beskydování 2017

           

      To sluníčko v kombinaci s námahou při výjezdu mohlo přispět k tomu, že ti bylo šoufl, ale spíš bych řekl, že počátek toho byl v tom co si ráno jedl.
      Může být, že to jídlo nebylo úplně v pořádku. I kdyby to jídlo bylo v pořádku, tak tu kombinaci co si snědl bych já možná vyndal už někde v polovině Lysý :-)

      Hlavně, že si dobře dojel.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2017
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Beskydování 2017

         

    Díky za (ne)hojnou :) účast.

    Beskydy nám ukázaly všechny své tváře, krom chumelenice bylo všechno. :-D

    Z Lysé jsem si spálil poloplešku, nemůžu se ani učesat, ještě štěstí, že nemusím.

    Záznam tras:
    https://uloz.to/!AkRCciqToTyi/2017-06-17-09-36-30-den-gpx
    https://uloz.to/!oetUbS1ELMXs/2017-06-18-07-41-34-den-gpx
    https://uloz.to/!Z10wtCDyJ5BO/2017-06-19-09-32-02-den-gpx

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2017
    Autor: henyken
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Beskydování 2017

         

    Inspirace pro příští ročník? :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=6ohFtDYoous

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2017
    Autor: henyken
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Beskydování 2017

           

      Lehce potrénuju, dokoupím několikero bandáží a chráničů a dem na to. Jo a ještě nezapomenout odkázat grunt, ten náš malý grunt :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.06.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

410 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024