reklama

MeridaxMaxbike

Mam dilema a hlavu plnou informací, chci horské kolo v relaci 12 - 15 tisic, udelala jsem selekci na Meridu 2005 - Matts 300 - má trošku slabší í výbavu nebo Mats Miami - problém je zase rám, ale Merida jako znamá osvedčená značka a nebo zvolit Maxbike ve srovnatelné ceně lepší vybavení, neznám ale nikoho kdo má zkušenosti s rámy, méně známá značka, možná jen pro mě. Díky za nějakou dobrou radu, možná se konečně rozhodnu, čas letí.

[ Zpět ]
Datum: 13.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tereza ([email protected]))
  • Re: MeridaxMaxbike

         

    1. Stejně se to všechno vyrábí na dálném východě, tak myslím v kvalitě rámu v této cenové kategorii rozdíly nebudou. Žádné stížnosti na Maxbike tu nikdy nebyly. Mohou být rozdíly v geometrii, některá z těch značek ti může sednou lépe.
    2. Pozor, loňské modely Meridy by měly bý se slevou, pokud je někde mají. Třeba Miami za 13990: http://www.merida-bike.cz/detail05.php?znac=27... Co je vlastně za problém s rámem?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MeridaxMaxbike

           

      Rám od Miami má nějak divnej rám od pohledu a i podle odborníků tady je kombinace dobrého vybavení a rámu co dávají na kola nižší řady. Rám Matts 300 je lepší, zase nemá tu lepší výbavu a potom čistě ženský pohled - na Miami se líbí to že je červená, a Matts 300 bohužel oražová nebo šedá, ale to už chlapům vstávají vlasy na hlavě, pokud nějaké mají. Přesto díky za všechny názory, je to skvělé. Dík

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tereza ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MeridaxMaxbike

             

        Jak se ti kolo líbí, to neni jen ženskej pohled. To je jedna z nejdůležitějších věcí. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 13.04.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MeridaxMaxbike

               

          No vidíš, ja som šla na to opačne a tak vždy, keď parkujem svojho škaredozeleného Stratosa vedľa tých žiarivočervených Kellysov/Reflexov/Airlinov (sorry Ai.)dúfam, že aj ten zlodej má vkus a vyberie si z tých krajších bicyklov a ja sa na svojom spokojne odveziem domov.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.04.2006
          Autor: IvaM
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeridaxMaxbike

         

    Já a většina od nás (www.cyklistikakrnov.com) máme kola Maxbike a nikdo si nenaříká. Není zde příplatek za značku jako u větších značek. Mám Maxbike Alivio. Vybavení všechno Shimano . Některá dražši kola co jsem viděl, tak mají některé součástky od jiných levnějších výrobců (např tektro). Rám je taky v pohodě, neznám nikoho kdo s tím měl problém. S Meridou nemám zkušenosti a nechci proto rozhodovat, které kolo je lepší.... jsou to jen moje zkušenosti se značkou Maxbike

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (skricxx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MeridaxMaxbike

           

      .. on to snad ani není "příplatek za značku". Myslím, že i Maxbike je "značka". Ale možná je distribuce kol až na tuzemský trh u Meridy nákladnější (delší obchodní řetězec), než u kol, která se kompletují v tuzemsku. Snad i clo tu může hrát určitou roli.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2006
      Autor: žofka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MeridaxMaxbike

           

      Máš Alivio a nemáš problém s rámem? A jaký problém by sis tak představoval? Jako že ti nepraskl??? V této cenové kategorii to máš úplně jedno jaký máš rám.....

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2006
      Autor: mikop
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MeridaxMaxbike

           

      Ahoj skricxx, říkáš, že máš kolo Maxbike. Mě by zajímalo, jestli rámy od Maxbike mají výměnnou patku na přehazovačku. Myslím, že u duralových rámů je to dost podstatná věc.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tlapoušek ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeridaxMaxbike

         

    No já mám Meridu Matts Sport 300D (2005) a jsem naprosto spokojen. Měnil jsem akorát vidlici a sedlo (mám rád co nejtvrdší :-) ). Ale rozhodně neuděláš s tou Meridou chybu. Jinak ty modely 2005 jsou teďka vážně ve slevách a dají se pořídit za výborné ceny. A jak jsem říkal nedávno: Vítej mezi námi Meriďáky :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeridaxMaxbike

         

    obě kola jsou sqělé, ať vemeš to a nebo to tak budeš určitě spokojená. Nejhorší jsou první tři dny, to se Ti bude zdát, že jsi měla vzít určitě to druhé, ale jak jsem již říkal, po třech dnech si zvykneš a budeš si to své jenom chválit :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2006
    Autor: deyv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeridaxMaxbike

         

    Taky jsem nedávno řešil stejné dilema; sice u crossu. ale pocity stejné. Maxbike to vyhrál. Nenašel jsem jinou značku co by poskytovala celé vybavení v jedné třídě. U mne to bylo Alivio. A za cenu 14400,- je sakumprásk Deore.Dívám se do jejich katalogu.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2006
    Autor: Timi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MeridaxMaxbike

           

      Pokud je za tyto prachy komplet Deore tak musí být ošizené něco jiného...nedělej si iluze.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2006
      Autor: mikop
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeridaxMaxbike

         

    Díval jsem se zvědavě na kola Maxbike. Můj subjektivní názor - ve srovnání s Meridou je nebe a dudy, přičemž dudy jsou právě Maxbike. Už jen optický pohled na starý typ relativně tenkých kuylatých rámů, u hlavy kus od sebe svařených mi stačil. (Jen ty dražší třidy mají lepší moderní a stabilnější rámy.) Moje volba by byla jedině Merida.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Iba)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

313 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024