reklama

kamera na sport se stabilizací obrazu

čusík, chci se zeptat, nevíte někdo o kameře na kolo, která by měla stabilizaci obrazu? Já mám teď jednu z aliho a ty videa vypadají fakt děsně.. všechno se to hrozně klepe.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.04.2017
Autor: Ethiadia
  • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

         

    Není to jenom o stabilizaci, ale i o uchycení kamery... pár měsíců jsem jezdil s JVC než mě přestalo bavit to editovat ....

    https://www.google.cz/search?q=jvc+action+cam...

    pokud jsem to měl na hlavě, na ruce , v ruce nebo na držáku na řidíkách chyceno přes omotávku, tak kvalita dobrá, když jsem to dal čistě na trubku rámu nebo sedklovky dozadu ( Specialized Roubaix který je údajně protivibrační:) tak nic moc.....

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2017
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

           

      Já jsem právě narazil na stabilizatory, ale stojí okolo 10k, viz třeba - http://eshop.removu.cz/cs/home/880-removu-s1...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2017
      Autor: Ethiadia
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

             

        Nejlepší je je to na kole nemít a vůbec na žádný takový link neklikat když je to hned druhý příspěvek nového diskutéra a hned link na obchod :), člověk by pak klidně mohl koupit nějakou další zbytečnost ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.04.2017
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

               

          Tak jsem si to nakonec nevzal, zkoušel jsem jak se to třese, když jí mám na hlavě a je to lepší, než na řidítkách.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.04.2017
          Autor: Ethiadia
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

               

          Proč, tohle je zajímavá věcička, škoda že pro GoPro. Nějaký slušný stabilizátor na řídítka pro Soňáka by se mi líbil. Ale aby to nebyl velkej krám, prostě držák na řídítka se stabilizátorem.

          Oni hajzlíci i za úplně obyčejnej držák, plastový výlisek se dvěma šrouby stejně chtějí 1500 Kč a nepomůžeš si....

          Tak přihodit něco navíc mít to stabilizovaný, by bylo faj. Jen nevím, jestli nechceme trochu poroučet přírodě, protože mám pocit, že ta mechanická stabilizace je založena právě na tom, že to něco váží...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.04.2017
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

                 

            Na kolo asi žádný stabilizátor nebude to pravé ořechové, ty otřesy jsou moc tvrdé a ostré, co neodfiltruje kolo to už stabilizátor nezachrání, loni jsem měl na kameru držák se spoustou natočení(kloubů) https://www.aliexpress.com/item/New-Bike... otřesy to spíš násobilo, letos kameru dám na toto https://www.aliexpress.com/item/CNC-Aluminum... prostě co nejvíc nakrátko a napevno, něco odfiltruje kolo a něco kamera, uvidím jestli bude nějaký rozdíl.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.04.2017
            Autor: miro5
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

                   

              Já mám tu origoš od Sony, a to bere všechny dardy, stabilizuje se jen elektronicky. Na palici nic dávat nechci, myslel jsem si, že zavěsit to na popruhy na hrudník, žeby to mohlo trochu vylepšit, protože jako stabilizátor sloužím sám. Ale nějak ty popruhy zmizly z trhu, ovládá to GoPro...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 11.04.2017
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

                     

                Tělo sice filtruje dardy , ale zas švenkuje, na tělo by se hodil gimbal, ale vykoupeno váhou a namalou cenou :( plus nějaké napájení.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 11.04.2017
                Autor: miro5
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

                     

                Prd zmizely z trhu, po netu se toho válí kupy, hledej. Jinak tříosou stabilizaci pro různé kamery dělá třeba Feyiu. Cpát to na řídítka je hovadina, zaprvé nuda jak kráva, na to se snad nikdo nemůže chtít dívat, a zadruhé se to klepe jak ratlík. Na hrudník ti stačí EIS, až až

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 11.04.2017
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

                       

                  Mluvíš na mě moc rychle, co je to EIS?

                  Ta elektronická stabilizace si poradí slušně i s dlažbou:
                  https://youtu.be/cTG9H6IAs8w

                  To co mi tam vibruje do zvuku je držák mobilu, normálně neslyšitelné ale jak je to vedle té kamerky, mlátí tam plast do plastu a hnusně to drnčí. Soňáci měli ty popruhy na hrudník, přesně na tuhle ActionCam, ale někam zmizely. Jestli to lze vrayit i do jiných kšírů nevím, a moc tomu nevěřím, protože ta kamerka má ten závit pro stativ asi 2.5 cm od hrany, narozdíl od těch GoPro kamerek, co mají díru od hrany asi 0.5 cm.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 11.04.2017
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

                         

                    EIS je elektronická stabilizace :-)...Asi by se to dalo řešit nějakou redukcí, protože GoPro ani většina ostatních závit na stativ defaultně nemá

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 11.04.2017
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

                         

                    https://www.youtube.com/watch?v=VRKu785g0O0

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 11.04.2017
                    Autor: ronda
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

                           

                      To je přesně to,co si namontuju na řídítka silničky :-)

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 11.04.2017
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

         

    Jako bez tý stabilizace, jenom na helmě tak se obraz celkem zlepšil, ale pořád to neni jako s tou stabilizací no, ale mě to stačí :).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2017
    Autor: Ethiadia
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

         

    Zajímavá novinka s gimbalem https://www.alza.cz/dji-osmo-pocket-d5508571.htm

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2019
    Autor: miro5
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

           

      Na to už jsem před časem koukal. Jako zajímavé řešení to rozhodně je, dává mi větší smysl kompletní výrobek než montovat samostatnou kamerku na gimbal s nutností napájet a ovládat každé zvlášť.
      Otázkou je, jak dobře jim to funguje ve skutečnosti. Stát to polovinu, vážně bych o tom uvažoval, takhle rozum vítězí... :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2019
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

             

        Spíš vítězí "kapsa", ale na druhou stranu je to kompletní řešení v malém přenosném provedení a gimbaly Dji umí, viz jejich drony, slabinu bych viděl v nemožnosti výměny vestavěné baterie - lze ale dobíjet z powerbanky, ale hlavně co je nešikovné - před prvním uvedením do provozu se musí kamera připojit k mobilu přes který se aktivuje a mobil musí mít konektor USB-C nebo Lighting. U starších mobilů s konektorem micro USB je problém, protože redukce jaksi nejsou - většinou opačně, ani prodejci na toto neupozorňují a ani nenabízí řešení, jediné co jsem našel bylo u telink.eu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2019
        Autor: miro5
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: kamera na sport se stabilizací obrazu

               

          Takhle detailně jsem to nestudoval, to je potom docela pitomé. Že se ke spoustě kamerek dá připojit mobilem a na dálku je ovládat, bych nikomu neměl za zlé, dává to větší smysl než speciální dálkový ovladač, navíc se vyloženě nabízí využít velkou obrazovku jako hledáček a nezvětšovat kvůli tomu kameru.

          Jestli to ale bez mobilu nejde vůbec používat, tak bych si to rozhodně nekupoval, protože zatím jsem mámení chytrých telefonů odolal... :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.01.2019
          Autor: Jrr
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

288 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024