reklama

velikost silnicniho ramu

ahoj lidi,
merim 163 cm (rano 164,5), od rozkroku dolu mam 70 cm, mam Author Instinct, vel. 17, chci silnicku, ale tam se meri ramy jinak, v obchodech maj vystaveny jen kola pro obry, takze to nemohu nikde vyzkouset, neni tu nekdo stejne vysoky, kdo by silnicku mel a umel mi poradit velikost ramu? diky moc.

[ Zpět ]
Datum: 12.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (prcek)

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: velikost silnicniho ramu

         

    kouknul bych ve slopingu na velikost S, možná M, ale to ti bude asi velký. Měřím 173 a mám M a je to akorát. Ale v každým případě před koupí vyzkoušet, něco se dá dohnat představcem

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: velikost silnicniho ramu

           

      jo a horáka Kellys Mobstr mám 17.5"

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: velikost silnicniho ramu

         

    Na tvou velikost se na silnicku doporucuje velikost 46-51 cm, ale spis ty mensi (XS, S). Asi ti budou vyhovovat kola se slopingem (compact)- tj. smerem k sedlu klesajici "stangli". Fura dalsich veci se da doladit vhodnou sedlovkou (treba bez zakriveni- primy zamek), kratsim predstavcem atd. Rozhodne si vsimej u prodejce i takovychhle veci, i delka klik je dulezita! V serioznim obchode ti urcite radi poradi.
    Sam mam vysku asi jako ty (vrcharskou :-) ), jenom o neco delsi nohy. MTB 17" mi pripada uz docela limit, sam mam fulla 16,5", ale pro mne se super geometrii.
    Jsou to asi 2 tydny, co jsem mel moznost byt zmeren (zdarma v akci, jinak az 100 €!) od firmy Bio-Racer, pro urceni optimalniho posezu na optimalnim kole. Vsechny uhly, delky, vysky... zajimavy. Ale pro MTB. Jestli te to zajima, v profilu mam mail.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: velikost silnicniho ramu

         

    Určitě zvolit nejmenší velikost rámu. A porovnat si kola od různých výrobců. Něktěří mají horní trubku v zadu sníženou i u pánského kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (anička)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: velikost silnicniho ramu

         

    Mám 171,5 a slopingový rám S. Klasické rámy jsem používal ve velikosti 54cm. U tebe to vidim u klasiky tak na 50cm a sloping S, případně jestli se dělá nějaké XS.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2006
    Autor: Tomsa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: velikost silnicniho ramu

         

    diky vsem, hledam na netu kola s tim slopingovym ramem, zatim jsem nasel specialized - ale moc drahy tedy - nevite, kdo dalsi to dela?

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (prcek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: velikost silnicniho ramu

           

      Z levnějších se mrkni na Fort, Šírer, MXM, Meridu.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2006
      Autor: Tomsa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: velikost silnicniho ramu

             

        Ja merim 185 cm---velikost ramu 60.Predtim jsem mel 58---nebylo to ono/to clovek hned pozna/.Silnicky se meri uplne jinak /sloping ram nemam /Ty by si tak potreboval velikost ramu 54 /baj oko/to je plus minus.Jezdim kazdy rok okolo10 000km.tam to teprve poznas.Hodne stesti pri vyberu!

        [ Zpět ]
        Datum: 15.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (PAFKA)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

291 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024