reklama

Skladacka - plaste 20''-1.95?

Zdravim,
chci si vylepsit skladacku o barevne plaste, ale ty se prodavaji pro BMX.
Jejich sirka je 1.95, pricemz na skladacku jsou se stejnym prumerem (20'') ale uzsi (1.75).

Vejdou se mi sirsi plaste na rafky? Nechci je kupovat zbytecne :/

Diky moc

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.04.2017
  • Re: Skladacka - plaste 20''-1.95?

         

    Copak na ráfky, ale aby se Ti vešly do vidlice...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2017
    Autor: Radler
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skladacka - plaste 20''-1.95?

         

    Rozdíl v šířce by měl být cca 5 mm, to by se do vidlic (a pod blatníky) ještě vejít mělo. Ale pro jistotu bych to před koupením vyzkoušel.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2017
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Skladacka - plaste 20''-1.95?

           

      Teď mi došlo, že vlastně nevím, o jaké skládačce je řeč :-). Odpovídal jsem za Esku, ta má nejužší místo na zadní vidlici hned za šlapkami, cca 6 mm na každé straně (s plášti 47-406 na ráfcích 406x19).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2017
      Autor: NightRider
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skladacka - plaste 20''-1.95?

             

        Bohužel konkrétní značka a typ kola jsou klíčové. Jestli to tazatel neupřesní, pořádnou odpověď nedostane. Jedině, že by se někdo z nás svým typem kola náhodou trefil.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2017
        Autor: MiBo
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skladacka - plaste 20''-1.95?

         

    A je kolegům ještě dodám - jaké máš na kole brzdy ? Pokud ráfkové, aby ti ten plášť prolezl mezi čelistma. Abys nemusel foukat až po nasazení kola.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skladacka - plaste 20''-1.95?

           

      O brzdy ani tak nejde. Na mém Ternu Link D8 je problém minimální vůle na všech stranách, takže demontovat zadek někde na cestě je fakt ke vzteku. Malé ramínko přehazovačky moc neuhne, bez rozpojení řetězu to jde dolů jen na nejrychlejším převodu a ještě jen tak tak.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2017
      Autor: MiBo
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skladacka - plaste 20''-1.95?

         

    Problém nebude s ráfkem, ale bude s vidlicí. Na 20" kola Tern 2" jdou, záleží tedy, co máš za kolo. Je třeba vyměnit blatníky, protože ty z výroby obvykle pokryjí max. 1,6".

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2017
    Autor: MiBo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

482 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024