reklama

Stavařská tisícovka

Termín: 03.06.2017
Místo: Valašské Meziříčí, Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí Máchova 628,

Zveme Vás na 6. ročník oblíbeného závodu Stavařská tisícovka určeného pro sportovně založenou veřejnost. Start je pro všechny kategorie hromadný, což účastníkům umožní poskládat se dle výkonnosti. Trať závodníky vyvede na okruhy v hezké přírodě s nadhernými výhledy, na kterých se nikdo nebude…

Datum: 13.03.2017
Autor: kucera
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka/čku na ježdění

18.09.2018
Ahoj, hledám někoho na společné ježdění v lesích a na trailech, jak v blízkém okolí, tak i po trailových…

Hledám: Hezký den - Ještěd, Harrachov...

17.09.2018
V týdnu má být hezky, přemýšlím o výletu (asi čt nebo pá, dopo tam, odpo zpět) z Prahy někam na Ještěd, k…

Hledám: Hledá se cyklistka?

16.09.2018
Ahoj, nenašla by se tady cyklistka co ráda jezdí na kole? Ve věku od 23 do 30 let ? Ráda jezdí na silnicích po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (3 přihlášení)

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018

Na kole ve Vysokých Tatrách

Letošní dovolená nebyla dlouho plánovaná, jen lokalita byla daná, Vysoké Tatry. Vloni jsme byli v Pribylině,…
HMS | 30.08.2018