reklama

SPD sandále 2017

Ahoj, zdá se, že zlatá éra LAKE turistických křižníků je nadobro pryč.
Moje Lake Lx Sdl s půlenou podrážkou jsou kaput a tak nezbývá, než se zeptat jestli někdo neví o nějaké tajné sklepní produkci těchto nej sandálů a nebo jestli má někdo zkušenost s touto nejsandálovatější novinkou.

https://www.fahrrad.de/shimano-sh-sd5g-schuhe...

Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.03.2017
  • Re: SPD sandále 2017

LAKE jsou kaput?!? Mě po 9 letech opustily moje sandály exustar, tak jsem si říkala, že půjdu do LAKE.
    Tak asi nepůjdu...
    Ale dík za téma, asi mě to také bude zajímat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.03.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vypadá to tak. Škoda, byly perfektní.
      Napadlo mě to i zkusit vyrobit. Nůž, chemopren a plech s vyvrtanými závity by třeba zvítězil :D.
      Taky nikdo nezkoušel?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

já mám ty LAKE roky. a začínají se rozpadat... Jenže! jenže já mám ještě jedny uplně nový v krabici do foroty! :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já vím!!! :D Četl jsem téma z roku 13 nebo kdy a proklínám tě! :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

proč? :-(
        :-)
        Tyhle Shimana, ale vypadaj taky dobře a sandálovitě. Já bych do nich šel být tebou

[ Reagovat ] [ Zpět ]

A nechtěl bys je kamarádce darovat?!? :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

nechtěl. Krom toho k čemu by ti pětačtyřicítky byly :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2017

Hmmm, tak ty k ničemu :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.04.2017

Jak moc je to funkční věc takové sandále? Běžné cykloboty jsou síťované, takže docela dýchají, ale mají pevnou podrážku a kromě suchých zipů pevnou přezku. Když vidím tu cenu za cyklosandále, jejich tvar a dva suché zipy, tak si říkám, aby to nebylo funkční jako cyklotretry z Lidlu (nezkoušel jsem, ale měl jsem je v ruce). Prostě ta podrážka mi přijde měkká a fixace nohy jako minimální, proto se ptám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2017
    Autor: MiBo
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Síťované nejsou všechny boty - záleží na tom, jaký máš typ.
      Já používám standardně turisty, takže tam žádné síťování není.
      Sandále mi v létě vyhovují z mnoha důvodů - jezdím na boso (vyhovuje mi to a neopálí se mi "bílé ponožky"), příjemně luftují a když mě potká nějaký ten potok, mohu v nich klidně vlézt i do vody.
      Zkrátka na zimu mám zimáky, jaro/podzim zavřené boty a v létě sandály.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak netvrdím, že cyklosandále budou vyhovovat každýmu, ale já jsem spokojen. Mám Shimano SD66 a jel jsem v nich většinu cyklo 24 hodinovek a všechny triatlony. V kombinaci s polohou na lehokole je taky fajn, že se v sandálech nedrží voda a případné kamínky, jehličí a podobně většinou snadno vypadne...
      Po nevím kolika letech (možná 5) a několika desítkách tisíc km se zdá, že největší problém bude se suchými zipy, které už nelepí tolik jako dřív. Každopádně podrážka mi příjde tlustá, hodně tvrdá a sandálky jsou docela těžké...
      Asi největším mínusem jsou opálené řemínky na nohou, když člověk jezdí pořád ve stejných...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tentokrát by mě ale fakt docela zajímalo, za co jsem dostal mínus? Hned v první větě píšu, že nemusí vyhovovat každému a co může komu vadit na zbytku textu, by mi docela rozšířilo obzory z hlediska mezilidské komunikace... ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Na druhou stranu je podivné, proč se nepozastavuješ nad tím plusem. Vždyť ten tvůj příspěvek nepřináší nic nového ani objevného ...

(+ ti tam přidám, když o něj tolik stojíš)
          8-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: AV
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Tak díky moc. :-)
            Ano, máš pravdu, objektivní by bylo ptát se na plusy i mínusy... zjevně nejsem moc objektivní, takže plusy mi nevadí... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

...podrážka je tuhá ažaž- však taky sandály nejsou lehký. Pokud jde o fixaci- mají pro tar nohy v podrážce prohlubeň a suchý zipy jsou opravdu kvalitní- jezdím v nich desátý rok a noha je furt pevná, zip drží. Pro jízdu a chůzi v létě za horka a za deště paráda. Jediná "nevýhoda"- jak píše Jrr- "bílé" pásky na nohou, jinak naprostá spokojenost!!!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Co pořád máte s tou váhou?!?
        Mě ty sandály přijdou s ohledem na váhu naprosto normální. Nemám pocit, že bych na noze měla nepřiměřeně těžkou botu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

....proč "pořád"? Byla to jen reakce na MiBo, že podrážka mu "přijde měkká a ...", a porovnání s běžnými sandály a sil. tretrama- ne jaký je pocit na noze. Jistě uznáš, že norm. sandále jsou lehčí právě pro chybějící tuhou podrážku a sil. tretry zase nemají hrubý tur. vzor podrážky...;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.03.2017
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

"...pořád.." protože jsem tady argument s váhou bot zaregistrovala několikrát.

A jak píšu jinde – osobně mi nepřijde, že by byly cyklosandály nějak výrazně těžší než běžné boty. Ano, mají silnější a tvrdší podrážku, ale že by to bylo něco významného na úkor váhy, to zkrátka nepozoruji. Pravda, nikdy jsem to nevážila, ale pocitově mě to nikdy nenapadlo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

A jak je to s vycvakáváním z espédéček? Přijde mi, že pokud bych neměl dostatečně utažené sucháče, může to být trochu problém. Ale nevím, sandály jsem nevozil.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Absolutně nikdy jsem neměla problém s vycvakáváním - tedy kvůli tomu, že by se mi bota rozepla.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

v pohodě. Naprostý...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2017

Já používám tyto (Shimano SH-SD66L) k plné spokojenosti- u té novinky se mi nezdá netvarovaný svršek pod chodidlem, musel bych je vidět....
    S uzavřenou špicí pak Exustar....

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Exustary i Shimana se dělají i bez uzavřené špičky.
      Moje staré sandály byly bez špičky a také jsem se zatím dívala po těch bez špice. Ta špička má ale svoji logiku - ochrana prstů.
      A i když se mi nikdy žádné zranění prstů nepřihodilo, přesto zvažuji, že teď půjdu do těch se špicí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Shimano sandále s uzavř. špicí? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

U mě je rozhodnuto. Zůstala jsem věrná Exustarům.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2017
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

147 cyklistů (13 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018