reklama

Brompton Bicycle

Zdravím jsem hrdej majitel skladacího kola Brompton rád bych získal zkušenosti od jiných majitelů skladacího kola Brompton nebo aspoň recenze od lidi jakej mají názory na skladací kolo Brompton www​.brompton.com/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.02.2017
  • Re: Brompton Bicycle

To trochu s křížkem po funuse, ne? Nač recenze, když už jsi ho stejně koupil a nač cizí názory, když už máš možnost si utvořit vlastní?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

ja jsem spokojenej ... Ale rád bych znal nazor i jiných majitelů na brompton myslím že to není nic nevkusného se zeptat na recenze ... Svuj nazor a hodnocení mám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ježíš, pardon... já nemyslela, že je to něco nevkusného, to neměla být buzerace... Jen mě to překvapilo. Já prolézám všechny možné recenze, NEŽ něco koupím. Pak už radši ani ne. Dovědět se o případných negativech, když už s tím nemůžu nic dělat... no, to by mě kleplo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku nejen na kolo

17.09.2019
Ahoj, hledám parťačku na kolo a turistiku z Plzeňska Jsem štíhlý 65/189/VŠ.

Hledám: Partner nejen na kolo

17.09.2019
Ahoj, hledám parťáka nejen na kolo, ale i na turistiku, tenis, do divadla. Chodím po horách, v zimě lyžuji. Dokážu…

Hledám: pridejte se ke skupine Moravsti bajkeri

Hledám: pridejte se ke skupine Moravsti bajkeri
17.09.2019
Ahojte, zalozil jsem takovou bajkarskou skupinu pro organizovani MTB vyletu po nasi krasne Morave (facebook…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

184 cyklistů (10 přihlášených)

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019

Znova ve Vysokých Tatrách na kole i pěšky 2019

Stejné výchozí místo jako vloni, ne že bychom neradi objevovali nové lokality, ale když se nám někde líbí,…
HMS | 02.09.2019

Miladatlon 2019 - skoro na bedně

Oproti loňsku jsem letos moc závodů nestihl, triatlonů bylo jen pár a zatím žádný kvadriatlon. Zkoušet…
Jrr | 01.09.2019