reklama

Brompton Bicycle

Zdravím jsem hrdej majitel skladacího kola Brompton rád bych získal zkušenosti od jiných majitelů skladacího kola Brompton nebo aspoň recenze od lidi jakej mají názory na skladací kolo Brompton www​.brompton.com/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.02.2017
  • Re: Brompton Bicycle

To trochu s křížkem po funuse, ne? Nač recenze, když už jsi ho stejně koupil a nač cizí názory, když už máš možnost si utvořit vlastní?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

ja jsem spokojenej ... Ale rád bych znal nazor i jiných majitelů na brompton myslím že to není nic nevkusného se zeptat na recenze ... Svuj nazor a hodnocení mám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ježíš, pardon... já nemyslela, že je to něco nevkusného, to neměla být buzerace... Jen mě to překvapilo. Já prolézám všechny možné recenze, NEŽ něco koupím. Pak už radši ani ne. Dovědět se o případných negativech, když už s tím nemůžu nic dělat... no, to by mě kleplo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na cyklostezku Alpe Adria

dnes
Hledám pohodového kamaráda, který by mně "doprovodil" na mé vysněné cestě Alpe Adria ze Salzburgu do Grada. Termín…

Hledám: kamaráda kolem 50

18.05.2019
...na výlety, cykloturistiku, cestování...

Hledám: kamarádku na kolo

Hledám: kamarádku na kolo
17.05.2019
Rád bych zde našel kamarádku na silniční kolo (může být i horské, ale silniční mám raději), trasy optimálně z…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

337 cyklistů (34 přihlášených)

První dobrodružství v sedle

Asi málokdo dokáže zapomenout na své první větší cyklistické dobrodružství. I já si to své velmi dobře…
JohnyB | 16.05.2019

Cesta z města (ba i z vesnice) aneb West Highland Way romantiky zbavená

Před několika lety jsem byla se svojí maminkou na poznávacím (a velmi drahém) zájezdu do Skotska. Za čtyři…
Ifča | 12.05.2019

Vietnam na kole 2019

Vybrat destinací na další dovolenou byl boj. Nejprve jsem chtěl do Arménie, pak mi psal známý, jestli bych…
RendaStr | 06.05.2019