reklama

Kde nechávate tisknout fotky

Zhruba jednou do roka si necháváme vytisknout fotky do alba. Je toho tak asi 200 snímku 10*15.
Zatím to žena posílala na Fotopack, ale fotky minulé přišli špatně ořezané a podle ženy tmavé takže chceme zkusit něco jiného.
Otázka zní, kde tiskne vy. A jak jste spokojení

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.01.2017
Autor: Suchoj
  • Re: Kde nechávate tisknout fotky

         

    V místě v Kodaku, což je konkrétně tady: http://www.fotocibulka.cz/, což je Suchojovi z druhého konce republiky konkrétně na hovno:). Ale předpokládám, že tyhle sběrny Kodaku asi ve větších městech jsou.
    Už se s majitelem celkem známe, zvláště, když tam občas přinesu filmy nafocený zrcadlovkou, což ten prevít při výrobě patrně bezpečně pozná:), tak se dost často viditelně zaraduje se slovy: "Á, hele, zase se jednou podívám na slušný fotky." Podle toho ke mně jako k zákazníkovi taky přistupuje. Když donesu fotky z dovolený (4 - 5 filmů), automaticky mi k hotovým fotkám dává album na 200 fotek. A ještě vždycky vybírá takovej, aby se mi líbil:). Jasně, že ho má bohatě zaplacenej, to je mi jasný, po malým Bavorákovi si teď pořídil vetší Mercedes, ale potěší to, taky by se mi moh vysrat:). Pokud nedá album, občas lehce poupraví cenu ku spokojenosti obou stran.
    Asi 2x se mi stalo, že na fotkách bylo očividně něco špatně. Dones jsem mu to, kouk na to, beze slova fotky roztrhal a zdarma udělal znova.
    Jednou jsem k němu přišel, klečel na zemi, tu mašinu, na který to dělá, měl rozebranou po celým krámě, očividně dost nešťastnej a řek mi, ať přijdu tak za dva dny, že to má nějaký rozjebaný, jednoho opraváře z Prahy už tam bez úspěchu měl, a že čeká na druhýho z Teplic, víc jich ty kombajny prej neservisuje.
    Kdysi jsem to dával do sběrny Fotolabu, ale poté, co se na ty fotky 2x nedalo dívat, jsem přešel k výrazně dražšímu Kodaku. Já bych asi neměnil, koneckonců tady u nás neí za co. Abych fil nebo flešku odložil někde v drogerii do sáčku a za 3 dny hledal pytlík se svýma fotkama za korunu devadesát, tak to prosím ne-e.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2017
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde nechávate tisknout fotky

           

      U nás také máme mašinku na fotky od Kodaku (v Sebnitz), ale je to jenom samoobslužný automat.
      S fotkama jsem vcelku spokojený, jenže já fotím "krabičkou od mejdla".
      Jestli si to dobře pamatuji, tak cena za 15x13 je 0,25 €.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.01.2017
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde nechávate tisknout fotky

         

    Před pár lety (za časů PhotoLife) dělávali slušný fotky tady :
    http://www.csfotografie.cz/cs-fotolab/cs...
    Tak snad to platí i dneska.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

308 cyklistů (12 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024