reklama

7001

3. (poslední) část trilogie
Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v prosinci se má jezdit na lyžích. Počtem kilometrů jsem se však přiblížila mým rekordům v posledních dvou letech, to mě nenechalo klidnou a magická trojka ze mě učinila na konci roku…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.01.2017
Autor: Quatsch
  • Re: 7001

         

    Gratuluji.
    A jestli fakt jezdíš teprve třetím rokem, tak máš můj dvojnásobný obdiv.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7001

           

      Rovněž gratuluji k vynikajícímu výkonu!
      Apropó - Tys byla NA KOLE až u pramene Labe? Já mám zakódovaný, že musím končit na úrovni Labské boudy a dál je zákaz (naposled jsem tam ale byl na kole v 2015, loni ne, třeba tam už zákaz pro kola není) :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2017
      Autor: Airline
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 7001

             

        Děkuji :) Já když čtu o těch tvých cestách, že si jen tak vyjedeš na zákusek a kávičku a máš hned 70 km, tak u tebe to číslo je v součtu mnohonásobně vyšší :)

        Pramen Labe se zde už řešil, samozřejmě že kolo vedu. Jen jednou jsem zákaz porušila, když jsem měla v zádech bouřku, a to tam nikdo nechodil.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.01.2017
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 7001

             

        Zákaz tam je, ale ten tam je kvůli procesím pěšáků a zhovadilým bezohledným cyklistům.
        Když se tam jede v době, když na celém zákazovém úseku k prameni potkáš tak 2 lidi a projedeš kolem nich s odstupem a rychlostí jen o trochu větší než je chůze, tak si tě nikdo ani nevšimne.
        K prameni není nutné jít (jet) kolem Labské, dá se přímo, je tam pěkná, hladká a široká cesta.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.01.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: 7001

               

          Ano, o té cestě vím, a taky to jde z druhé strany. A pokud jde o to "všimnutí" - nejedná se ani tak o lidi, jako o strážce KRNAPu, a ty tam potkávám :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.01.2017
          Autor: Airline
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7001

           

      Děkuji :) Ale tys to popletla :) To aby tu nedošlo k omylu :) ... 3 roky za sebou, kdy se mi podařilo toto číslo, mám mezi blogy ještě dva s téměř stejným titulem, proto ten podtitul s trilogií. A poslední, neb to je opravdu náročné na čas a taky už s věkem jsem za horizontem - samozřejmě mám takové představy, že budu jezdit do sta let :) - a letos kvůli sněhu jsem zatím ani se psem ještě nevyjela.
      Tachometr mám myslím od r. 2000, dohromady to spočítané nemám a už vůbec nemám takovou krásnou tabulku jako ty.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2017
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 7001

         

    Nestojím na stupni vítězů, nikdo mi netleská, ale já sama mám radost, kterou sdílím. Mám letošních 7 000!
    Počtvrté se mi to podařilo. Asi před 2 měsíci jsem porovnala stav s rokem 2015 a řekla jsem si, že by to mohlo vyjít. Byla to fuška, v listopadu se mi podařilo neuvěřitelných 720, za prosinec mám asi 400. Aspoň kompenzace, když se nedá lyžovat.
    Nejdelší 1denní cesta byla 121 km mezi Babinou a Berzi. Nejvýše jsem byla na kole 2 436 na Furce.
    Zítra je 1. zimní den, doba slunovratu.
    von heute: stovka a mám 7 000 s pohledem ke asi 20 km vzdáleným Krkonošům - o 200 m dál - navečer s kamarádem

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2020
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7001

           

      Ty snad na tom kole i spíš, ne?!?
      Gratuluji ke krásnému výkonu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7001

           

      Úžasný výkon - gratuluju! :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2020
      Autor: aila
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7001

           

      SUPER, gratuluji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2020
      Autor: Aar
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7001

           

      Gratuluji k parádnímu výkonu !!!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2020
      Autor: mildakh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7001

           

      + 157 km.
      Od zítřka zase od nuly :-(
      Děkuji za připojené i nepřipojené gratulace.
      Zdravím všechny nakoláky! Ať se nám všem dál dobře jezdí!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2020
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (13 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024