reklama

kdo z koho?: Wheeler Proride 4900 vs. Merida Matts

Zdravím vespolek.

Chci si koupit horské kolo (dříve silničář), nechci investovat víc jak 15 tis. Uvažuji proto o loňských modelech kvůli jejich vhodnějším cenám. Z toho mála, co jsem prošel a jak jsem se tak s někým bavil mi vyšly tyto dvě kola:

Wheeler Proride 4900
- www.wheeler.cz/2004/4900.php

Merida Matts Speed-V
- www.merida-bike.cz//detail05.php?znac=24&menu_1=1
(normálně stojí víc, ale prý ho za 15 můžu mít)

Dokážete mi prosím poradit co z toho, v horším případně mě doporučit k pozornosti něco jiného? Máte někdo s těmito koly nějakou zkušenost? Oba jsou to loňské modely.

Díky moc za každou radu, jako laik je moc potřebuju:)

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (hevit ([email protected]))
  • Re: kdo z koho?: Wheeler Proride 4900 vs. Merida M

         

    Díval jsem se na obě kola a jestli můžu poradit, tak určitě vem tu Meridu. Jsou na to téměr stejně, ale Merida jsem si všiml má něco lepšího. Jinak vítej v klubu Meriďáků :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kdo z koho?: Wheeler Proride 4900 vs. Merida M

         

    Souhlasím, já mám meridu Matts 700 a jsem s ní naprosto spokejen. Vybavení je skoro stejný, ale Merida má daleko lepší rámy, takže jestli se pro ní rozhodneš, buď vítán :)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2006
    Autor: Kelib
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kdo z koho?: Wheeler Proride 4900 vs. Merida M

         

    Já osobně bych bral Meridu...a to nejsem Meriďák,ale z těchto dvou modelů se mi jeví rozhodně lepší.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2006
    Autor: mikop
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kdo z koho?: Wheeler Proride 4900 vs. Merida Matts

         

    Merida :-)) ,ale musím mluvit potichu, aby mě neslyšel můj Kellys

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2006
    Autor: deyv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kdo z koho?: Wheeler Proride 4900 vs. Merida M

         

    Merida Matts Speed-V mam od lonska. Vcelku spokojenost, jen spalky na brzdach sem sjel az moc rychle a gripy mi prijdou noc moc, trochu klouzou po riditkach. Ale jinak si nemuzu na nic stezovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2006
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kdo z koho?: Wheeler Proride 4900 vs. Merida M

           

      Určitě Meridu! I když momentálně mám krosa, taky Merida a je super :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr67)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kdo z koho?: Wheeler Proride 4900 vs. Merida M

             

        Nebal bych se Wheeleru .... tech korenu, parezu apod uz prezil dost a stale zadny problem. Jedinou zmenu ihned po koupi,kterou kolo zaznamenalo(mimo povinnych - retez, pneu apod) jsou riditka. Vlastovky nejak nemusim

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Matysek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kdo z koho?: Wheeler Proride 4900 vs. Merida M

         

    merida už je doma, včera jsem jí projel! (prvních 50 km po zimě - takhle mě prdel ještě nebolela:))
    všem každopádně díky za doporučení....

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hevit)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

607 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024