reklama

Novoroční předsevzetí :-)

Já si je tedy nikdy nedával. Ale teď o jednom uvažuji: dneska ráno Ane potřebovala skočit k řezníkovi, no a já teda - z vlastní vůle! - zatím zametl kuchyň. Už taky hůř vidím, ohýbat se v mým věku taky už moc nechce, a tak asi sem tam něco malýho zůstalo. Takže když se vrátila od řezníka, tak mě za to trochu zepsula, že to není dobře a tak podobně (určitě znáte ty kecy).
Tak jsem začal uvažovat - a pořád to ve mně je - že bych tu moji malou Ane hned po Novým roce zabil. Nemá cenu přece to v sobě nějak dlouho tutlat a nosit...
A teďka před chvílí mi navíc řekla, abych s ní zítra šel (pěšky! já a pěšky!) na Chlum, což je kopec tady nad Čerčanama. Už jsem tam s ní dvakrát byl a vždycky jsem skoro zahynul vyčerpáním! Zatím jsem teda neřekl kategorické NE! Ale začlo ve mně hlodat, proč s tím zabitím čekat po půlnoci, když by to šlo stihnout ještě dneska...
Je to holt dilema, zabít, nezabít, zabít, nezabít... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.12.2016
Autor: Airline
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    Tak hlavně žádný násilí. Pěkně v klidu a na úrovni...
    https://www.youtube.com/watch?v=1Q-kz4Eka4M

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    ...si včera neměl čas psát, co?!? Dneska už je sobota...
    :))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    Jestli si to Ane přečetla, tak ti budiž země lehká... :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    Prý až 60 procent lidí, co si dali novoroční předsevzetí, ho nakonec naštěstí nedodrží:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Novoroční předsevzetí :-)

           

      Takže můžeme uzavírat sázky, jestli je Ain v těch 60% nebo ve 40% :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2016
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    Nesledoval's včera Válku Roseových, že tě napadají takové myšlénky? :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    Mají ve vězení uklízečky? Asi ne,takže byste tam musel taky zametat a pindatér by nebyl jen jedej,ale celá smečka. No ale paní měla ocenit tu vlasní vůli a snahu! Nic takového jsem za manželství nepoznala. Jen před deseti lety v práci. Jsem si vyskočila na stůl,hongala nohama a chlap pode mnou šůroval zem. Vždy jsem si to náramně užívala! :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: plusjedna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    A na co chceš čekat a kazit si Silvestr? :-)
    I když je fakt, že co můžeš udělat dnes, můžeš zrovna tak udělat i pozítří :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    Tak před chvílí jsem se dozvěděl od Ane, že na vrcholu Chlumu budou opečený buřtíky! Je docela možný, že pro tuto chvíli přehodnotím situaci! Navíc - zahrada je promrzlá, blbě by se mi zakopávala :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Novoroční předsevzetí :-)

           

      Tak až se po ní budou sousedi shánět, nakecej jim, že je na malinách, Mikovče. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2016
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Novoroční předsevzetí :-)

           

      Hm, podle předpovědi to koncem ledna půjde ještě hůř.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2016
      Autor: bara2
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Novoroční předsevzetí :-)

           

      Zakopávat? No fůj, taková dřina.
      Kdo jiný než ty má lepší přehled o tom kdo a kde co staví a jaké bude dělat základy a podsklepení. :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2016
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Novoroční předsevzetí :-)

             

        jj, Béda Trávníček takhle přihnojoval tehdy úkáčkama :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.12.2016
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    Ale ne, nezabíjet. Určitě by tě chytli a do smrti bys už nemohl sednout na kolo. Já navrhuju výměnu. Mám zkušenost, že až napotřetí je to ono :-)

    A kdyby přece jen došlo na hrubé násilí, tak jako kapra..hned první ranou :-)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    Kamarád psychiatr mi poradil hrát to na "patický efekt"

    Brutálně umlátit sekerou, řezničina nejhoršího rázu. Pak hluboce usnout. Probudíš se, nepamatuješ si nic, jsi zhrozen, zoufalý voláš policii.

    Po pár měsících v léčebně odcházíš jak svobodný muž.

    Jsou i jiné možnosti.
    Dát jí prostě pusu a nějak to srovnat. Pokud ví o triku s "patickým efektem" výrazně jí to napomůže vyhledat smířlivé řešení.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Novoroční předsevzetí :-)

           

      Ty si zkus dát vlastní novoroční předsevzetí, abys příští rok nebyl za lháře jako letos http://www.nakole.cz/diskuse/21401-hrabos.html

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2016
      Autor: radka
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Novoroční předsevzetí :-)

             

        Ale no tak. Zbytečně silný slova ;-)
        Po Silvestru a Novém roku bude těch nedodržených předsevzetí a slibů všude plno. To ale není lhaní...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.12.2016
        Autor: ronda
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Novoroční předsevzetí :-)

               

          Hmmm, pravda, novoroční předsevzetí hodně často berou za své.
          Jinak ale žádná silná slova. Když se sliby slibují, dělají se u toho velká gesta a pak se na to kašle...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 31.12.2016
          Autor: radka
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                 

            Furt je to jen nedodržení slibu. A různejch gest už tady bylo... Dyť je to fuk :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.12.2016
            Autor: ronda
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                 

            Tobě jsem nic neslíbil, vlastně nikomu.

            Proatě jsem odešel, a občas se vracím.

            Jaký slib?

            Jsi fakt neskutečná kráva.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.12.2016
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
            • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                   

              Pak by sis měl přečíst, co si sám napsal - cituji
              "...Jak jsem slíbil, je-li zabanován Vojta, jdu pryč..."

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 31.12.2016
              Autor: radka
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                   

              Kašli na ní Jindro, alespoň já tě tady vítám :)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 02.01.2017
              Autor: Brahma
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                 

            A jestli mě fakt nasereš, smáznu tě. Sereš se do všech, teď sis vybrala Brahmu.

            Tebe měl Václav zrušit.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.12.2016
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
            • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                   

              Omyl - Brahma se naštval, že se s ním nechci seznámit.
              Holt vám chlapům, když se řekne ne, tak jste z toho na prášky.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 31.12.2016
              Autor: radka
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
              • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                     

                Jeste drobnost, zasadni.

                Dneska. Nic jsem ti neudelal, neosloval te, nevsumal si te.
                Nenapsal jsem nic, co by se tebe tykalo.

                A ty se dome zase seres?
                Proc?

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 31.12.2016
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                       

                  Buď dělej velká gesta nebo je nedělej.
                  Dost dobře ale nejde dohromady je dělat a pak se chovat, jako by nic nebylo.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 31.12.2016
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                         

                    Jsi krava

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 01.01.2017
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                    • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                           

                      Jak na nový rok, ...
                      :-))

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 01.01.2017
                      Autor: ronda
                      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Novoroční předsevzetí :-)

                     

                Proboha paní, když už si takhle vymýšlíte, tak to zkuste alespoň trochu věrohodněji, třeba to dokážete, zkuste to. :D

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 02.01.2017
                Autor: Brahma
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Novoroční předsevzetí :-)

             

        Ty si polib prdel.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.12.2016
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    Předsevzetí, říkate...

    https://www.youtube.com/watch?v=bsH8E92DxMg

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: Radler
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    .. a kdybys dokonal dílo tak si zažádej o basu v Plzni, mám tam dobrého známého v kuchyni, přimluvím se.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2016
    Autor: miro5
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Novoroční předsevzetí :-)

           

      A ještě při tom stihne vystudovat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2016
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Novoroční předsevzetí :-)

         

    a uvědomuje si, že už nebudou žádné řízečky a všechny dobrůtky, která Ane tak výborně umí uvařit. já být tebou, ještě bych si počkala na nějaké dobré jídlo nejméně po celý leden a možná do příštích vánoc :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2017
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024