reklama

Jeden takový skoro vánoční příběh

Asi jsem mohla jen přidat do "co mě potěšilo", ale v tomto případě hodlám i udělat výjimku a vpašovat trochu zasloužené reklámie, co snad nikoho nezabije...
Včera večer jsem se v práci balila domů a zjistila, že nemůžu najít peněženku (a v ní mj. i všechny doklady). Jsem roztržitá, něco hledám pořád... na obědě jsem ji sebou ještě měla, ale jestli jsem ji pak ještě vytahovala, na to jsem si prostě nedokázala vzpomenout. Nenašla se, jen "šalinkartu" jsem měla naštěstí v jiné kapse... tak jsem nakonec odjela domů s pocitem, že tohle je průšvih. Bez peněz, bez dokladů, bez bankovní karty, abych se dostala aspoň k penězům na účtu. Doma dlouho váhala, zda ty karty zablokovat, když se ještě pořád může stát, že jsem ji fakt jen někam založila důkladněji než obvykle...
Dnes jsem měla dovolenou, řešila se synem, zda mu mám poslat peníze ze svého účtu a on je zajede někam k bankomatu vybrat, když mi volala kolegyně z práce, že tam přišla paní z čínského bistra, kde jsem byla včera na obědě, že mají asi moje doklady, prý je našla večer, když uklízela. Detaily kolegyně moc nevěděla, jen že paní adresu kanceláře podle jména našla na internetu.
Takže jsem se sbalila a jela neplánovaně do Brna. S tím, že jestli jsou tam aspoň všechny doklady, tak už je to docela dobrý a jestli i karty, tak úplně skvělý...
No - na místě mi byla předaná má peněženka úplně komplet se vším, včetně peněz, stravenek atd. (Pravda, bylo to pro mě tím pádem trochu nepříjemné zjištění, že mi ji fakt nikdo nevytáhnul, ale jsem tak blbá, že jsem ji zvládla vytrousit sama, ale každopádně pozitivní pocity převážily.)
Nálezné jsem jim musela opravdu vnutit, oni mně pak vnutili láhev čínského likéru a celkově to bylo hodně příjemné předvánoční setkání.
Tak na závěr ta reklama (byť vím, že místních tu až tak moc není): Stalo se v čínské restauraci YUAN v Brně na Křenové. (A vaří tam taky dobře.)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.12.2016
Autor: Ifča
  • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

         

    s moc překvapivým, šťastným koncem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2016
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

         

    Tak to potěší :o)))

    A jestli tě to uklidní, tak já jsem měla dneska stejnou zapomětlivou. U kamarádky jsem nechala kabelku za dveřmi na chodbě. Vrátil ji soused, co šel kolem - také kompletní. Dodatečně ve mě pěkně hrklo, protože bych neměla ani tu lítačku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

           

      Jo, to já takhle jednou ráno před odchodem do práce hledala klíče. Nakonec jsem je našla. Ve dveřích.
      Zvenku... a na nich samozřejmě pověšené i klíče od auta, co stálo před domem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.12.2016
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

             

        Jo tak tohle znám také :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.12.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

         

    A lepší už to nebude. U nás něco podobnýho; Nebeská včera přinesla skoro čtyřkilovou kapří obludu, někam se od loňska poděly nůžky na drůbež, tak jsem musel páteř a ploutve stříhat elektrikářskejma štípačkama. Otřesný!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2016
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

         

    Furt tam dávají suši k poslednímu Allen YouTube vám eat? To bývalo luxusní;)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2016
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

           

      *All you can eat
      Ty automaticky opravy mě zabijou :(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.12.2016
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

             

        Glock je ti na hovno :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.12.2016
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

           

      Dávají, ale člověk se musí trefit. Co jsem tak koukala, jak je na švédském stole suši, tak si ho lidi nakládají půl talíře a je strašně rychle pryč. Sice doplňují, ale ne tak rychle, jak je odběr.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2016
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

         

    Hezký příběh. Hópnu tam na gábl, až zas povalim pro šolnu do módního salónu Canis...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2016
    Autor: Radler
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

         

    Lepší vánoční poselství bych si snad ani nemohla přát.:-))
    Tak přeji všem zdejším hezké svátky a do příštího roku co nejvíc úplně normálně poctivých, milých a nápomocných blízkých lidí kolem nás.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2016
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

         

    Moc hezký příběh.

    Nemohu přispět svou troškou do mlýna, ale alespoň něco: Objednávali jsme něco v jakémsi internetovém obchodě a spolu se zbožím přišlo ručně! psané přání od majitelky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2016
    Autor: petrp
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jeden takový skoro vánoční příběh

           

      To je dneska už vzácnost :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2016
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024