reklama

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska, Kroměřížska a Zlínska. 
Začnu v Holešově, který se pro mě, v tuto chvíli, stal přechodným „domovem." Samotný Holešov vybízí k návštěvě zámku či přilehlého parku. Mimo jiné je zde i židovský hřbitov.…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.11.2016
Autor: Marťas004
  • Re: U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Jako bych nahlédla do turistického průvodce.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.11.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
včera
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…

Hledám: Partnera na kolo i sport

Hledám: Partnera na kolo i sport
včera
Hledáte partnera na kolo nebo jiný sport? Přijďte ho poznat na cestovatelskou seznamku: 4.11.2019 v pražském Hamru…

Hledám: cyklistku, partnerku

16.10.2019
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

245 cyklistů (7 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019