reklama

Kamera na kolo za přijatelné peníze

Zdravím,
chystáme se s přítelkyní projet Chorvatsko a sháníme nějakou kameru, kterou bych si mohl přidělat na helmu a túru zaznamenat. Nepotřebuju mít nějaký extra profi záběry, ale normální kvalitní záběry jako památku. Taky nejsem takhle v terénu moc často, tak za to nechci dávat uplně velký peníze. Představuju si něco, mezi 2000 - 3000 Kč. Měl by někdo tip? Díky moc!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.11.2016
Autor: bikefreak
  • Re: Kamera na kolo za přijatelné peníze

         

    Mám tuhle a bohatě to stačí.

    https://www.czc.cz/c-tech-mycam-250-wide/178972...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamera na kolo za přijatelné peníze

         

    Sjcam 4000 WiFi

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2016
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamera na kolo za přijatelné peníze

         

    nedávno jsem si takovej menší “průzkum” dělal :) rozdělil bych to asi taklenc:
    go pro hero5: dá se říct, že je to záruka kvality a proto jsem o něm uvažoval, ale ta jena je vyšší (okolo 11 000). je to něco jako iphone no, platíš za i tak trochu jenom za značku.
    lamax x7 nebo x8. x7 se pohybuje kolem 2 500 a x8 kolem 3 500. má to fullHD, takže kvalita obrazu super, navíc vidim velký plus v tom kvantu příslušenství, který k tomu dostneš narozdíl od gopra.
    sjcam sj4000 i s wifi je zhruba tak za 2500 a dostaneš k tomu taky spoustu příslušenství.
    takže mi to pro tebe vychází bud lamax nebo sjcam. já se rozhodl pro lamax, protože mi ho doporučil kamarád a měl to odkzkoušený….

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.11.2016
    Autor: mireček39
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Kamera na kolo za přijatelné peníze

         

    Já měl Mobius lens C a byl jsem spokojenej. Není to klon GoPro, populární byla hlavně mezi modeláři, kvůli rozměrům, hmotnosti a slušnému obrazu. Tehdy stála něco přes 2 tisíce.

    Sympatické bylo, že se daly koupit jednotlivě i náhradní díly (baterie, základní deska, různé objektivy, kabely, držáky), dalo se to přizpůsobit aktuálním potřebám (zabudování za zrcátko auta), vývojáři se dlouho snažili firmware vylepšovat.

    Mínus bych viděl hlavně v tom, že sama o sobě nebyla vodotěsná, prodával se samostatný vodotěsný kryt na potápění nebo silikonový návlek proti dešti.

    Jelikož to byla placka s čočkou na nejužší straně, byla kamerka aerodynamická a na předek lehokola se hodila víc než Go pro krabice. Třeba na vršek helmy by se asi dala na plocho přidělat suchým zipem, na druhou stranu leckam by se kvůli tvaru vůbec nehodila (na čelo, na bok přilby nebo někam vedle hlavy).

    Teď už existuje nástupce Mobius 2, kde slibujou vyšší FPS i pro Full HD, kodek H265, ale s tím zkušenost nemám a jestli Revotech končí, tak se to v ČR asi prodávat nebude.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.11.2016
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamera na kolo za přijatelné peníze

         

    Díky za reakce. Vidim to na tu sjcam 4000 wifi nebo lamax.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.11.2016
    Autor: bikefreak
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamera na kolo za přijatelné peníze

           

      Spíš bych ti z vlastní zkušenosti doporučil tu lamax kameru.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2016
      Autor: Petrnovak
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024