reklama

Designblok a jízdní kola

Pro nás cyklisty se může zdát jízdní kolo zcela běžným předmětem, ale tento stroj lze uchopit, pochopit i jinak. O tomto jste se mohli přesvědčit na Designbloku 2016, tedy největší přehlídce designu a módy ve střední Evropě.

Datum: 31.10.2016
Autor: Redakce
  • Re: Designblok a jízdní kola

Psal jsem to před pár lety Jitce, že přední český designér, Honza Čapek je cyklista a že bych moh pomoci....

Jinak, Maxík Kudrnáč Velčovský, dnes asi nejvýraznější ksicht designu, kolu moc nedá. Ale jako správný umělec je hozen do zelena, s občas úchylnými, ale jinak veskrze zdravými názory, pokud člověk žije ve městé....

Objevujete zase Ameriku...

Kudrnáče poznáte, já se držím vždycky uprostřed, a ten třetí pán, je pan Vladislav Urban, československý sklářský výtvarník.

Ten jezdil za paní Urbanovou, co ještě nebyla paní Urbanovou z Teplic do Pahy na kole každý víkend.

Kdyby se chtělo, našlo by se spousta zajímavých cyklistů a cyklopříběhů i mezi designery a výtvarníky.

Jenže ono se moc nechce, klouzá se po povrchu, někoho navštívit a vyslechnout stojí moc času, asi...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2016
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

na design bloku jsem byl a byl to skvělý nápad. poznatek: Klaus ml. měl docela nadupaný kolo :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: bikefreak
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty nikdy nepropásneš příležitost přihřát svou polívčičku, viď...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Já jsem naopak přesvědčen, že o Jindrově citlivém přístupu k cyklodesignu se v článku zmínit mohli, nevděčníci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.11.2016
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

No určitě, vždyť si k zelenému kolu koupil i zelené tričko a dokonce zelené kalhotky. :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

http://www.reflex.cz/clanek/kultura/75596/jak...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partu pohodových sportovců 47+

Hledám: Partu pohodových sportovců 47+
dnes
Ahoj, hledám parťáka/partu na kolo, lyže, běžky, turistiku - vše na pohodu, pro radost. Ozve se někdo? Radka …

Hledám: Parťáka/parťačku/partu 47+

Hledám: Parťáka/parťačku/partu 47+
dnes
Ahoj, hledám parťáka/partu na kolo, lyže, běžky, turistiku - vše na pohodu, pro radost. Ozve se někdo? Radka …

Hledám: Ženu, nejen na kolo.

Hledám: Ženu, nejen na kolo.
10.10.2019
Ahoj, jmenuji se Pavel a hledám aktivní ženu, která neumí sedět doma a má ráda přírodu, výlety, cestování, kolo,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

341 cyklistů (22 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019