reklama

Jake kalhoty

Vybiram cyklisticke kalhoty a nejvice me zaujaly tyto https://www.precisshop.cz/cyklistika... . Myslite si, ze jsou za tu cenu dobre? Pripadne muzete poradit jine ve stejne cenove skupine? Ucel predevsim na vyjezdy s rodinou cca 1x tydne. Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.10.2016
Autor: akapulkost
  • Re: Jake kalhoty

         

    Kalhoty jedině s kapsami, to už přece dnes ví každý krtek. :-D

    2 příspěvky - 2x reklama. Vedeš si dobře. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2016
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jake kalhoty

         

    Mě zaujalo to kritérium "rodina". Na výjezd bez ní jsou vhodnější kalhoty dražší nebo levnější?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2016
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jake kalhoty

           

      Tak jestli je to rodina závoďáků a vyrazí na společný švih, tak jsou takové kalhoty přímo nutností :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2016
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jake kalhoty

           

      Někde jsem viděl cyklokraťasy s potiskem, který by se na výlet s rodinkou asi nehodil, ale teď se mi to nedaří vygooglit... i když popravdě ani nevím, kam by se hodil. ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2016
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jake kalhoty

           

      Tak to mě zaujalo také. S rodinou v kalhotách, bez rodiny... :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2016
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Jake kalhoty

         

    nic lepšího, lépe padnoucího neseženeš http://1gr.cz/fotky/lidovky/12/062/lnc460...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2016
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jake kalhoty

           

      A na výlet s rodinkou jak ušité!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2016
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jake kalhoty

           

      Pozitivní je, že je to UNI velikost :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2016
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jake kalhoty

             

        Negativní ovšem to, že muži v těhle kalhotech narozdíl od žen vypadají většinou směšně.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2016
        Autor: petrp
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jake kalhoty

               

          Xenofobe!
          Protěžovat heterosexuální názor jako jedině správný!
          Styď se !
          8-D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 31.10.2016
          Autor: AV
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jake kalhoty

               

          kromě, těch, kteří získávají obdivné ženské pohledy, každým zhoupnutím.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 31.10.2016
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jake kalhoty

               

          Nevím jak kteří, ale když jsem takto na kole jel, budil jsem u žen pohledy obdivné. Je ale fakt, že nevím, k čemu ten obdiv směřoval.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 31.10.2016
          Autor: Pepíček
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jake kalhoty

                 

            A seš si jistej, že to byly obdivné pohledy?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.10.2016
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Jake kalhoty

                   

              policajt s pta kuchaře,jak je mozne že po nem ženy na plaži tak obdivne pokukuji.Dám si do plavek velkou bramboru...jj fousaty

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 31.10.2016
              Autor: davido
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

561 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024