reklama

advokatni uschovna

Nutne advokatni uschovne? Minuly tyden schvaleno hypoteku. Banka nelibi smlouvu ,,advokatni uschovne,,. Banka me požada o upraveni smlouvu z adv.uschovni na developeru.
Ptam vam,že je to normalne primo na učet developeru? Bude rizika?
Davno jsem koukala na TV,že pani splati hypoteku bez majetok byt.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.10.2016
Autor: Arabice
  • Re: advokatni uschovna

         

    Jedině bankovní nebo notářskou úschovu. Developerům ani realitní kanceláři peníze nepředávej. Nejjistější to je peníze uložit do bankovní úschovy, tam nehrozí žádný problém.
    Je možné že bance ani tak nevadí notářská úschova, ale zřejmě ji vadí konkrétní advokát nebo notář, je možné, že s ním mají špatné zkušenosti. Bylo by potřeba se domluvit s bankou.
    Doporučuji si zřídit bankovní úschovu, proti tomu banka nebude nic namítat a je to na jistitu. U bankovní úschovy jsou v podstatě stejná pravidla jako u notářské nebo advokátní a přitom to je ještě levnější a je tam vysoká záruka spolehlivosti. Banka má potřebnou likvididu a navíc nestojí o nějaké trable.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2016
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: advokatni uschovna

           

      Banka exstuje uschovni? Nevedela jsem. Doufam,že bude ok bankovni uschovne. Dekuji za vysvetleni.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.10.2016
      Autor: Arabice
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: advokatni uschovna

             

        Nevim jestli úplně všechny banky tu službu poskytují, ale ty větší, co mají pobočky, snad všechny. Lidi tu službu moc nevyužívají, ale je to spolehlivé.
        Rozhodně nedávat peníze nějakým makléřům apod., není u nich záruka na řádné vyplacení a když je zpronevěří, tak není síla ani moci, která by z nich peníze dostala. I u těch advokátů je nutné velká opatrnost.
        Třeba lidé co svěřili peníze (desítky milionů) JUDr. Víškovi by mohli vyprávět co jaká zažívají trápení. A podobných advokátů a notářů je víc.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.10.2016
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: advokatni uschovna

               

          Prište tyden v pondeli budu jit na banku zeptat. Včera ja a banka dopisovali sms,ale banka tvrdohlavne odmita adv.uschovne. Nechapu. Pred 2 roky objednala pravnika s adv.uschovne. Pravnik pracuje pravni služby pro lidi sluchove postiženi. Už mame pripravene s adv.uschovne. Včera ja dostala zpravu od banku. Nepochopim :-(

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.10.2016
          Autor: Arabice
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: advokatni uschovna

                 

            Zřejmě má banka problém s tím advokátem. Pokud ano nejspíš se to nedovíš, jen bude banka odmítat jeho služby.
            Pokud bys nechtěla využít služeb banky a její úschovu, tak navrhni pro úschovu notáře.
            Ještě jsem neslyšel, že by nějaká banka měla problém s notářskou úschovou. O odmítnutí advokátní úschovy už jsem slyšel, ale to bylo právě pro ty špatné zkušenosti s advokátem.

            Domluv se s bankou na úschově u nich nebo jiné banky, podle jejich pravidel a uvidíš, že nebude problém.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.10.2016
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: advokatni uschovna

                   

              dobre.
              Jinak od ledna 2016 dodneska moc nechutne starost o developer byt. Mohli lidi stehovat mezi unor-brezen do byty. Furt odložene terminy, Cele 150 sousedi v tom muj syn dlouho čekat kdy stehovat,šilene!

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.10.2016
              Autor: Arabice
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

354 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024