reklama

Ta naše Kanada Česká

Pojem Česká Kanada vznikl jako reklamní slogan v druhé polovině dvacátého století. Cílem byla propagace okolí Jindřichova Hradce. Původní rozloha České Kanady vlastně zabírala celé Jindřichohradecko.

Datum: 07.10.2016
Autor: Redakce
  • Re: Ta naše Kanada Česká

V Nové Bystřici jsme strávil na cyklodovolené dva týdny a mám pocit, že jsem toho nejmíň polovinu nestihl. Proto plánuji návrat do České Kanady, abych si znovu projel některé trasy a navštívil i nová místa. O takové dovolené není problém napsat seriál článků http://cykloturistika.net/oblast/cechy/ceska... a nafotit plný disk fotek. Cyklodovolenou v České Kanadě každému vřele doporučuji. Klid, pohoda, krásný kraj, milí lidé, dobré jídlo, spousta památek a všude příroda!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2016
    Autor: Dusi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V kanadě jsme byli min. rok na dovolené a je to tam opravdu úžasné jak na kola, tak pro pěšoturisty, tak krásné zelené lesy jsme viděli jen tam... Jen v článku je nespravně uvedena informace o kempech v oblasti, kousek od Starého Města pod Landštejnem je přímo Cyklocamp http://www.cyklocamp.cz/ .

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2017
    Autor: Nomadm
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ale to NaKoláci už dávno vědí, protože jsme tam v roce 2011 měli jarní sraz :o)))
      http://www.vrstevnice.com/akce/2011/1105kveten...

Takže si se s tou reklamou o pár let zpozdil :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Copak sraz, ale LANDŠTEJN!!!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.03.2017
        Autor: mira.l

Ano, přiznávám, Landštejn tam je taky - oba :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: radka

Co v roce 2011.
        Ale tam, co je dnes Cyklokemp Landštejn, byl dřív jen pionýrský tábor. Byl jsem tam už v roce 1982, tenkrát ještě jako pionýr. :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

dnes
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

217 cyklistů (21 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019