reklama

Jak je to s hlav. složením?

Ahoj, mám už delší dobu strašný zmatek v jedné věci: Hlavovém složení. Nikdy jsem se o to zatím nemusel starat,ale teď kupuju nový rám (ještě nepřišel) a já nevím,jestli v něm nějaké to složení bude,nebo se prodávají bez (Rock Machine Blizzard)...případě rozdíly mezi integrovaným a těmi ostatními...vysvětlíte mi to někdo?

[ Zpět ]
Datum: 06.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
  • Re: Jak je to s hlav. složením?

         

    No tak, to o tom fakt nikdo nemáte ani páru? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak je to s hlav. složením?

           

      Hlavový složení, tam asi mít nebudeš (by sis ho musel říct k rámu hned). Jinak jestli je to nový rám, tak už tam možná bude integrovaný, takže budeš muset koupit integrovaný ( např. Ritchey, Pells...). Říká se, že integrované je lepší než Ahead v pevnosti atd. Těžko říci, v některých případech je i trochu hezčí a mně připadá i lehčí na údržbu.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak je to s hlav. složením?

             

        Tak v tom rámu není nic,ani integrované...tzn. že když si koupím integrované, musím ho nechat nějak zalisovat,nebo stačí namontovat svépomocí?

        [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak je to s hlav. složením?

               

          Tak nejprve si musíš zjistit, jestli ten tvůj rám je dělané na integrované nebo "klasické"

          [ Zpět ]
          Datum: 06.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak je to s hlav. složením?

               

          Musel bys koupit cely ramovy set ale u samotnyho ramu hlavovka nejspis nebude. Poznas to jednoduse: pro integrovany se na koncich rozsiruje a vytvari misky, u a-head je to rovny a misky tam davas. Montaz zvladnes sam. Staci gumova palice a natlouct tam loziska. Pak das spodni podlozku, stricis vidlici, ze zhora nasunes takovou plastovou podlozku s konusem a na to vicko. To urcite pochopis. Ja si davam dohromady po prvy sam kolo a nevedel jsem taky nic. Pak jsem koupil hlavovku a je to vlastne jednoduchy.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Giovani)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak je to s hlav. složením?

                 

            Díky moc za radu, já se s tím nějak poperu, bude tam to integrované. Já si právě teďka taky skládám celé kolo poprvé sám, tak kolem toho objevuju tolik nových věcí a záhad, až se sám divím :)

            [ Zpět ]
            Datum: 08.04.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak je to s hlav. složením?

                   

              No s tím zatloukáním palicí, já nevím :-) Pokud je mi známo, tak se misky zalisovávají speciálním přípravkem aby dosedly absolutně rovně. Měli by to udělat v každém solidnějším cykloservisu.

              [ Zpět ]
              Datum: 08.04.2006
              Autor: Tomsa
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak je to s hlav. složením?

                     

                Tu gumovou palici mi dokonce poradil jeden prodejce v cykloshopu :) . Ja osobne jsem to stahnul mezi dvouma drevenyma spalikama ve sveraku a funguje to jako lis. Dosedly krasne rovne. Jen jsem si rekl ze zavedeni a serizeni razeni (dualu) necham odbornikum. Do toho se mi fakt nechce. Jinak celkove na stavbe kola nic slozityho az tak neni :)

                [ Zpět ]
                Datum: 08.04.2006
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Giovani)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024