reklama

Haibike Sduro Hardnine RC 2016 - servis

Před dvěmi týdny jsem v Liberci koupil kolo Haibike Sduro Hardnine RC. Říkali, že po 100km s ním mám jít do servisu. Mám teď najeto 110km, tak se plánuji objednat.

Funguje super, jen tedy když zařadím velký (pravý tác) ve předu a vzadu nejmenší kolečko, tak když šlapu, dotýká se řetěz kovu přední přehazovačky (pravé vnitřní strany), zároveň když chci zařadit přední velké kolo, tak musím páčku přehazovačky přidržet. Správně bych ji měl jen přepnout a mělo by to přehodit, ne?

Nechám to tedy na servisu, ale kdybych to chtěl v budoucnu štelovat, jak na to?

Taky se občas ozve vzduch jakoby v kole bylo listí, ale vůbec netuším odkud ten zvuk pochází, obvykle zmizí a zas se objeví.

Jinak čím mažete převodovku, jakou údržbu by jste doporučovali dělat doma? Zatím jsem vždy jel v suchu, tak jsem jen otřel rám, otřel a nasříkal tlumiče silikonem, jinak nic.

Díky

Petr

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.08.2016
Autor: bigpoint
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku/Parťáka na kolo

Hledám: Parťačku/Parťáka na kolo
včera
Ahoj:-) Single cyklovýjezdy jsou sice fajn, ale s cykloparťačkou nebo cykloparťákem je to zábavnější. Střední…

Hledám: Rádi byste rozšířili cyklopartu o dalšího člena?

Hledám: Rádi byste rozšířili cyklopartu o dalšího člena?
včera
Ahoj:-) Mám zájem přidat se k cyklopartě v rámci Středních Čech. Horské kolo, kopečky i roviny, mix terénu,…

Hledám: Gaskoňsko na kole v srpnu

včera
Jsme 3 (50+) a hledáme 4tou, z ČR i SR, na cyklodovolenou ve Francii, v Gaskoňsku s CK Adventura, v termínu 19. -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

180 cyklistů (1 přihlášený)

Proč bychom se nerakovinovali aneb onkologickým pacientem snadno a rychle

Tento můj deník vznikal v době, kdy Lubošovi byla zjištěna rakovina, a psala jsem jej v průběhu léčby tak,…
šíp | 18.05.2022

Vez mě dál, Esko má 04 - Za mizející krajinou ropáků

Motto výletu. Poslouchej [poslouchej]Píseň mou [varovnou]Jen pár not [jen pár slov]Ten zvláštní tón [snad je…
Favorit1970 | 15.05.2022

Na Kanáry na kole

Někdy nám život připraví okamžiky, kdy je potřeba vzít rozum do hrsti a… …zahodit ho, co nejdál to jde. A tak…
Martin_re-cyklista | 14.05.2022