reklama

Haibike Sduro Hardnine RC 2016 - servis

Před dvěmi týdny jsem v Liberci koupil kolo Haibike Sduro Hardnine RC. Říkali, že po 100km s ním mám jít do servisu. Mám teď najeto 110km, tak se plánuji objednat.

Funguje super, jen tedy když zařadím velký (pravý tác) ve předu a vzadu nejmenší kolečko, tak když šlapu, dotýká se řetěz kovu přední přehazovačky (pravé vnitřní strany), zároveň když chci zařadit přední velké kolo, tak musím páčku přehazovačky přidržet. Správně bych ji měl jen přepnout a mělo by to přehodit, ne?

Nechám to tedy na servisu, ale kdybych to chtěl v budoucnu štelovat, jak na to?

Taky se občas ozve vzduch jakoby v kole bylo listí, ale vůbec netuším odkud ten zvuk pochází, obvykle zmizí a zas se objeví.

Jinak čím mažete převodovku, jakou údržbu by jste doporučovali dělat doma? Zatím jsem vždy jel v suchu, tak jsem jen otřel rám, otřel a nasříkal tlumiče silikonem, jinak nic.

Díky

Petr

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.08.2016
Autor: bigpoint
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

219 cyklistů (16 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | včera

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024