reklama

Haibike Sduro Hardnine RC 2016 - servis

Před dvěmi týdny jsem v Liberci koupil kolo Haibike Sduro Hardnine RC. Říkali, že po 100km s ním mám jít do servisu. Mám teď najeto 110km, tak se plánuji objednat.

Funguje super, jen tedy když zařadím velký (pravý tác) ve předu a vzadu nejmenší kolečko, tak když šlapu, dotýká se řetěz kovu přední přehazovačky (pravé vnitřní strany), zároveň když chci zařadit přední velké kolo, tak musím páčku přehazovačky přidržet. Správně bych ji měl jen přepnout a mělo by to přehodit, ne?

Nechám to tedy na servisu, ale kdybych to chtěl v budoucnu štelovat, jak na to?

Taky se občas ozve vzduch jakoby v kole bylo listí, ale vůbec netuším odkud ten zvuk pochází, obvykle zmizí a zas se objeví.

Jinak čím mažete převodovku, jakou údržbu by jste doporučovali dělat doma? Zatím jsem vždy jel v suchu, tak jsem jen otřel rám, otřel a nasříkal tlumiče silikonem, jinak nic.

Díky

Petr

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.08.2016
Autor: bigpoint
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

151 cyklistů (12 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018