reklama

PROSÍM O TO ABY TÉMA CO CHCI VYLEPŠIT NAKOLE MOHL ZALOŽIT JEN A

PROSÍM O TO ABY TÉMA CO CHCI VYLEPŠIT NAKOLE MOHL ZALOŽIT JEN ADMIN.

POKUD MOŽNO, TAK JAKO NEKONEČNÉ TÉMA

ZAMYKÁM

DĚKUJI A PŘEJI VŠEM PĚKNÝ DEN

ÚJEZĎÁK

[ Zpět ]
Datum: 12.08.2016
Autor: újezďák
  • Re: PROSÍM O TO ABY TÉMA CO CHCI VYLEPŠIT NAKOLE MOHL ZALOŽIT J

Hekynen začal používat využívat chyby v zabezpečení a přispívá v zamčených tématech a v tématech, která má zakázaná. Tak já také.

Nekonečné téma není možné, protože by to neúměrně zatěžovalo databázi.

Nevím co si od toho slibuješ - buď tam nebude moderovat a stane se z toho žumpa. Nebo tam bude moderovat a stane se z toho žumpa, protože někteří uživatelé mají pocit, že jejich příspěvek, byť sebesprostší, nesmí být smazán.

[ Zpět ]
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

TO SNAD NENÍ MOŽNÝ, ŽÁDÁM ADMINA O ZÁSAH

[ Zpět ]
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Ale je to možné. PŘESNĚ TOHLE totiž začal dělat Hekynen v mnou moderovaných tématech. O opravu chyby, která to umožňuje, jsem žádal v tématu Co chci vylepšit VI. Místo nějaké podpory se mi dostalo jen sprostých urážek a tapetování.

Jsem rád, že se shodneme v tom, že zamykání a zákaz přispívání v konkrétních tématech by měl být funkční.

[ Zpět ]
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

Neshodneme, tohle téma bylo založeno POUZE k tomu, aby už nikdo nemohl čistě technické téma k funkci tohoto webu zneužívat, zamykat o své vůli a to že do něj přispíváte nějakými vašimi zákulisními cestičkami je nebetyčné svinstvo , KTERÉ JE ALE OFF TOPIC TOHOTO TÉMATU COŽ JE VAŠE OBLÍBENÁ SVIŇÁRNIČKA, KDYŽ CHCETE NĚKOHO TROLLOVAT MU POŘÁD VYSVĚTLOVAT CO JE K TÉMATU A CO UŽ K TÉMATU NENÍ A TO NAPROSTO DLE VAŠÍ CTĚNÉ LIBOSTI.

NAVÍC VÁS NEMÁM NA BLACKLISTU A NETŘÍDÍM LIDI PODLE TOHO CO ŘÍKAJÍ, NECHÁVÁM JE ABY SE SAMI NASVÍTILI V CELÉ SVÉ UMAŠTĚNÉ URPUTNOSTI, COŽ SE VÁM OFF TOPIC PŘÍSPĚVKY NA ÚPLNĚ ZAMČENÉ TÉMA OPĚT PODAŘILO...

TOTO TÉMA BYLA JEN A JEN PROSBA NA ADMINA, BYLO ZAMČENO A VY JSTE S UBOŽÁCKOU VÝMLUVOU JINÍ TAKÉ SKÁČÍ Z OKEN HAKNUL.

PROSÍM ADMINA O ZÁSAH A ODPOVĚD NA NÁVRH JAK ZBAVIT " HELP TÉMA" OSOBNÍCH SPORŮ A VÁS ABY JSTE SEM UŽ LASKAVE NELEZ .

DĚKUJI.

[ Zpět ]
        Datum: 13.08.2016
        Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

180 cyklistů (18 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019